Tierra Verde Kuchyňská žínka pratelná z bambusu a biobavlny (17,5 x 15,5 cm)

89 

Tierra Verde Kuchyňská žínka pratelná z bambusu a biobavlny (17,5 x 15,5 cm)


Ekologická alternativa plastov ... Více...

Tierra Verde Kuchyňská žínka pratelná z bambusu a biobavlny (17,5 x 15,5 cm)


Ekologická alternativa plastov ... Více...

Dostupnost: 11 skladem

Značka:

Kuchyňská žínka pratelná z bambusu a biobavlny 17,5 x 15,5 cm

Kuchyňská žínka pratelná je vyrobená z přírodních materiálů, neuvolňuje syntetická vlákna, která kontaminují vodu i půdu. Ekologická alternativa plastových hadříků a utěrek.

Žínky perte s běžným světlým prádlem na 60 ºC v šetrném pracím prostředku. Skvrny ošetřete olivovým mýdlem na skvrny nebo bělicím práškem PUER. Po prvním vyprání se žínka nepatrně srazí.

Životnost žínky zkracuje sušení v sušičce o cca půl roku.

Proč ho chcete:

Huňatý hadřík, na jehož používání se budete těšit 🙂 Nahrazuje plastové houbové utěrky. 

K čemu se používá

Pro běžnou údržbu kuchyně (linka, dřez) a denní úklid.

Hmotnost0.05 kg
Druh

,

Složení

75 % bambusové vlákno, 25 % biobavlna

O značce

V Tierra Verde žijeme podle principů skutečně ekologického života, tedy True Eco. Hledáme souvislosti, zkoumáme podstatu ekologických problémů a nacházíme jejich řešení. Vyhodnocujeme a upravujeme je podle nových zkušeností a znalostí. V rychle se měnícím světě propracováváme další postupy a jsme v tom důslední a nekompromisní. True Eco tak tvoří jednoduchý, ale promyšlený rámec, v němž se všechny naše aktivity odehrávají. Výsledkem je 200 produktů téměř 100 % rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáháme žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji. Příroda je pro nás inspirací. Proto Tierra Verde hledí na vstupní suroviny a materiály s ohledem na co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě používáme revitalizovanou vodu. Netestujeme na zvířatech. Zastáváme chemický minimalismus, naše výrobky tedy neobsahují ropné deriváty, syntetické parfémy, barviva, průmyslová pěnidla ani dráždivé anionaktivní tenzidy. Jsou koncentrované a snadno odbouratelné. Manuální výroba u nás činí 70 %. Dovážíme jen to, co není dostupné v naší zemi. Splňujeme kritéria jednoho z nejpřísnějších mezinárodních certifikátů Ecogarantie. Jsme vůbec první česko-slovenský výrobce drogerie, který jej získal.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tierra Verde Kuchyňská žínka pratelná z bambusu a biobavlny (17,5 x 15,5 cm)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Sonett Prostředek na nádobí s měsíčkem