yellow blue
Recenze, Život podle BIOPLACE

Ekologická drogerie Yellow & Blue – představení značky

Ekologická drogerie? Synonymem je značka Yellow&Blue!

ekologická drogerie

Hrajete si s myšlenkou ekologičtější domácnosti? Můžete začít s ekologickou drogerií a ulehčit tak našim a světovým vodám a životnímu prostředí. Vyzkoušejte ekologickou značku Yellow&Blue od firmy Tierra Verde, která se jako jediná pyšní mezinárodním certifikátem ekologických produktů ECO GARANTIE v České republice!

Pod česko-slovenskou firmou Tierra Verde s.r.o., vznikají šetrné značky zaměřené na ekologickou domácnost a zdravou kosmetiku. Jsou to značky jako Casa Organica, Mama Natura nebo Catz&Dogz a jednou z jejich značek je právě i Yellow&Blue. Tato značka svým zaměřením pokrývá produkty ekologické drogerie jako např. ekologické prací prášky, aviváže, máchadla nebo všemožné čističe domácností až po prostředky na mytí nádobí.

Prim této značky hrají výtažky z mýdlových ořechů v bio kvalitě (certifikát India Organic), jež doplňují rostlinné či minerální složky. Co může zahřát nejedno ekologické srdce je, že v těchto produktech nenajdete ani stopu po palmovém oleji, ropných látkách nebo třeba různých syntetických parfémech, enzymech a barvivech. Použitelnost této značky je vhodná i pro vegany, protože výrobce netestuje na zvířatech a nepoužívá živočišné suroviny.

Proč by Yellow & Blue nemělo uniknout vaší pozornosti?

Yellow & Blue Pomerančový odmašťovač

Značka, potažmo výrobce, má navíc i jakýsi vyšší princip, který ji uvádí do ještě jiného, lepšího světla. Výrobky jsou původem z České republiky, výrobna sídlí v Brně, a to úctyhodné na ní je, že zaměstnává zdravotně znevýhodněné jedince. Dle mého názoru je to naprosto fantastické. Také je díky tomu snadnější značce porozumět, protože vidíte, jak je strukturovaná a propracovaná. Třešničkou na dortu už je pak jen to, co by měla využívat každá správná ekologická drogerie – recyklaci obalů.

Jeden z nejoblíbenějších produktů je Pomerančový odmašťovač, který neobsahuje žádný nebezpečný chemický koktejl. Je to přesně naopak. Jeho účinná síla tkví právě v pomerančové vůni (silici), která uvolňuje nečistoty zevnitř a všechny možné i nemožné skvrny jsou odstraněny raz dva 🙂

Vyzkoušením této značky rozhodně nic nezkazíte, mají široké portfolio výrobků, které vás potěší složením i přírodními vůněmi a doporučuji neřídit se mýtem, že tu největší špínu vyčistíte pouze chemickým koktejlem. Jde to zdravěji a šetrněji.

Vaše Eli


Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *