Ecoheart Dárková sada zubních kartáčků (žlutý, zelený, růžový)

279 

Eco sada pro celou rodinu.

Představujeme vám krásnou příležitost jak obdarovat vámi blízkou duši a zároveň podpořit potřebný a milý dobročinný projekt. Toto stylové dárkové trojbalení obsahu
... Více...

Eco sada pro celou rodinu.

Představujeme vám krásnou příležitost jak obdarovat vámi blízkou duši a zároveň podpořit potřebný a milý dobročinný projekt. Toto stylové dárkové trojbalení obsahu
... Více...

Dostupnost: 7 skladem

Zasíláme zítra 23.10.2020

Katalogové číslo: EH008K Kategorie: , Štítek: Značka:

Eco sada pro celou rodinu.

Představujeme vám krásnou příležitost jak obdarovat vámi blízkou duši a zároveň podpořit potřebný a milý dobročinný projekt. Toto stylové dárkové trojbalení obsahuje vlastně 4 zubní kartáčky – tři pro obdarovaného a jednu pro sociálně slabší rodiny.

Ecoheart je prémiový zubní kartáček, který udrží čisté vaše zuby, karmu i přírodu. Vznikl jako klíč, který má v lidech aktivovat dobro. Připomínat jim, že každý z nás má možnost svým přístupem měnit svět. 

Na jeho výrobu byly použité ekologicky nezávadné materiály. Tělo je z ručně opracovaného bambusu a perfektně sedne do ruky. Díky použitému přírodnímu oleji vůbec neklouže. Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem zas zabezpečí to, že se kartáček dostane i tam, kam jiné jen velmi těžko. Jemnost štětinek je porovnatelná s extra soft třídou jiných kartáčků.

Složení

kartáček – bambus, štětiny – Nylon6

Balení

borosilikátové sklo a korková zátka, vše zabalené v papírové dárkové sadě

Barvy

žlutý, růžový, zelený

Značka

Ecoheart v roce 2013 založili dva slovenští nadšenci na ideologií jednoduchosti a průhlednosti. Jejich produkty a aktivity se zrodily z vlastních životních zkušeností, dobrých i špatných. Jsou symbolem, důkazem, že vše dobré i špatné se děje z nějakého důvodu. Ecoheart nejsou jen produkty, ale spíš životní styl. Kluci pomocí značky a produktů chtějí lidem ukázat, že i z mála se dá udělat pěkná věc, pokud se chce. Neboť i malá věc, jakou je kartáček, se počítá. Právě proto dávají 10% ze zisku na neziskové projekty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Ecoheart Dárková sada zubních kartáčků (žlutý, zelený, růžový)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.