Ecoheart Dárková sada zubních kartáčků (žlutý, modrý, zelený)

279 

Eco sada pro celou rodinu.


Představujeme vám krásnou příležitost jak obdarovat vámi blízkou duši a zároveň podpořit potřebný a milý dobročinný projekt. Toto stylové dárkové trojbalení ... Více...

Eco sada pro celou rodinu.


Představujeme vám krásnou příležitost jak obdarovat vámi blízkou duši a zároveň podpořit potřebný a milý dobročinný projekt. Toto stylové dárkové trojbalení ... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Katalogové číslo: EH008K Kategorie: , Štítek:
Značka:

Eco sada pro celou rodinu.

Představujeme vám krásnou příležitost jak obdarovat vámi blízkou duši a zároveň podpořit potřebný a milý dobročinný projekt. Toto stylové dárkové trojbalení obsahuje vlastně 4 zubní kartáčky – tři pro obdarovaného a jednu pro sociálně slabší rodiny.

Ecoheart je prémiový zubní kartáček, který udrží čisté vaše zuby, karmu i přírodu. Vznikl jako klíč, který má v lidech aktivovat dobro. Připomínat jim, že každý z nás má možnost svým přístupem měnit svět. 

Na jeho výrobu byly použité ekologicky nezávadné materiály. Tělo je z ručně opracovaného bambusu a perfektně sedne do ruky. Díky použitému přírodnímu oleji vůbec neklouže. Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem zas zabezpečí to, že se kartáček dostane i tam, kam jiné jen velmi těžko. Jemnost štětinek je porovnatelná s extra soft třídou jiných kartáčků.

Hmotnost0.20 kg

Složení

kartáček – bambus, štětiny – Nylon6

Balení

borosilikátové sklo a korková zátka, vše zabalené v papírové dárkové sadě

Barvy

žlutý, růžový, zelený

O značce

Ecoheart v roce 2013 založili dva slovenští nadšenci na ideologií jednoduchosti a průhlednosti. Jejich produkty a aktivity se zrodily z vlastních životních zkušeností, dobrých i špatných. Jsou symbolem, důkazem, že vše dobré i špatné se děje z nějakého důvodu. Ecoheart nejsou jen produkty, ale spíš životní styl. Kluci pomocí značky a produktů chtějí lidem ukázat, že i z mála se dá udělat pěkná věc, pokud se chce. Neboť i malá věc, jakou je kartáček, se počítá. Právě proto dávají 10% ze zisku na neziskové projekty. My nabízíme jejich superskvělé zubní kartáčky vyrobené z přírodních materiálů maximální možnou šetrnou cestou tak, aby zanechali minimální ekologickou stoupu. Zubní kartáčky jsou vlajkovou lodí Ecoheart Zubní pasty a ústní vody jsou čistě přírodní produkty, které přináší do vaší koupelny vyextrahovanou část přírody ve skleněném obalu. Jejich produkty prostě musíte vyzkoušet.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ecoheart Dárková sada zubních kartáčků (žlutý, modrý, zelený)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Kvitok Zubní prášek – Zářivý úsměv
  • Ecoheart Zubní kartáček ČERNÝ
  • Ecoheart Zubní pasta antibakteriálni Fresh