Všechno začíná zrozením.

BioplaceAť život nebo myšlenka, všechno se musí narodit. Bioplace se narodil ze základní jednoduché myšlenky, že planetu máme jen jednu. Není náhradní plán, není jiná planeta. Jak možná už znáte “There is no planet B”.

Bereme to trochu jako samozřejmost, že ráno vyjde slunce a můžeme dýchat. Země je v akci každý den. Každý den pro nás lidi dělá neuvěřitelné věci.

Naštěstí na Zemi žije mnoho lidí, kteří přemýšlí, jak ulehčit naší milované planetě její neúnavnou práci. Jak vést život takovým způsobem, aby jejich ekologická stopa byla co nejmenší.

Každý z nás může být součástí této komunity. A možná už dávno jste, jen jste si to třeba neuvědomili. Třídíte odpad? Koukáte na složení produktů, které si kupujete? Záleží vám na tom, v jakém obalu je produkt zabalen? Je pro Vás důležité, aby k Vám produkt necestoval přes oceán? Jestli si z těchto otázek vyberete a je mezi nimi například téma, které máte už vyřešené, pak gratulujeme k modernímu a pokrokovému smýšlení!

Každý den můžeme něco udělat, i kdyby jen malou věc. Je jedno, že nejste 100% v zero waste, důležité je, že děláte i to málo, co děláte. I s chybami, které děláte. Pořád je to pro planetu krok správným směrem. Kdyby každý dělal málo a s chybami, je to stále lepší, než kdyby bylo jen pár lidí žilo 100% zero waste život.

Stačí malá změna každý den.

Bioplace je podpora této celosvětové myšlenky ochraňování přírody. Je to místo, kde najdete vše, co potřebujete, aby Vaše kroky byly v souladu s filosofií neplýtvat a chránit přírodu. Protože nakupování a používání přírodních produktů je moderní a cool záležitost.

Neustále rozšiřujeme výběr zboží, aby si vybral skutečně každý – od člověka, který chce jen pár zdravějších alternativ až po skutečného nadšence, puristu či esoterika. Žijeme tím, co děláme, a dokážeme vám své zkušenosti předat.

V Bioplace hledáme řešení, jak život žít jak se patří a přitom koukáme i na to, co po nás zůstane. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout naše zkušenosti a varovat Vás před přešlapy, které jsme sami v minulosti udělali výběrem nevhodných nejen kosmetických produktů. My totiž produkty, které Vám nabízíme, také sami testujeme. Ať už na nás či v našich domácnostech, tak i na našich kamarádech. Poctivě můžeme říct, že netestujeme na zvířatech.

Co je naším cílem

Vytvořili jsme místo, kde najdete všechny přírodní produkty. Soustředíme se zejména na ty, které mají co nejvyšší obsah přírodních surovin a zároveň byly vyrobeny lokální produkcí z ekologického zemědělství. Česká krajina ač je krásná, tak je malá a my Vám chceme nabídnout nové produkty, proto jsme se rozhodli, že se poohlédneme i za vrcholky naší krajiny.

Nákupem na Bioplace podpoříte ekologické smýšlení, které hýbe světem od základu. Staňte se moderním člověkem, který pevně stojí za svým názorem.  Získáte společenský status, obdiv okolí a Vy budete vědět, že děláte něco výjimečného.

LENKA AUBRECHTOVÁ BIOPLACE

Lenka Aubrechtová, BBA
majitelka a zakladatelka

Mít sen a jít si za ním je něco úžasného, co přeji každému z vás. U mě to začalo nenápadně, ostatně každé velké věci začínají malým krůčkem, ale brzy se z přírodní kosmetiky stala vášeň mého života.

​Vášeň tak hluboká, že jsem po 16 letech opustila pohodlné korporátní zázemí, skvělou pracovní pozici a jako první jsem se osamostatnila a pustila do zhmotňování vize Bioplace.

Při různých experimentech jsem začala využívat a pozorovat různé typy pleti členů rodiny či mých kamarádů, kteří byli ochotní produkty osobně zkoušet. Na podzim 2019 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Kosmetička. Zejména proto, abych Vám mohla s klidným svědomím doporučovat produkt a diskutovat nad složením. A taky proto, abych měla potřebné vzdělání na další rozvojové projekty našeho webu.

Baví mě tvořit, vidět za sebou kus odvedené práce a spokojené zákazníky, se kterými jsem velmi ráda v kontaktu. Vymýšlet a tvořit, to je moje.

Motto: Jen ti, kteří riskují vše a zajdou možná až příliš daleko, jsou ti, kteří zjistí, jak až daleko je vlastně možné zajít.“