Příběh bioplace

Všechno začíná zrozením.

Bioplace

Ať život nebo myšlenka, všechno se musí narodit. Bioplace se narodil ze základní jednoduché myšlenky, že planetu máme jen jednu. Není náhradní plán, není jiná planeta. 

Bereme to trochu jako samozřejmost, že ráno vyjde slunce a můžeme dýchat. Země je v akci každý den. Každý den pro nás lidi dělá neuvěřitelné věci.

Naštěstí na Zemi žije mnoho lidí, kteří přemýšlí, jak ulehčit naší milované planetě její neúnavnou práci. Jak vést život takovým způsobem, aby jejich ekologická stopa byla co nejmenší.

Každý z nás může být součástí této komunity. A možná už dávno jste, jen jste si to třeba neuvědomili. Třídíte odpad? Koukáte na složení produktů, které si kupujete? Záleží vám na tom, v jakém obalu je produkt zabalen? Je pro Vás důležité, aby k Vám produkt necestoval přes oceán? Jestli si z těchto otázek vyberete a je mezi nimi například téma, které máte už vyřešené, pak gratulujeme k modernímu a pokrokovému smýšlení! 

Každý den můžeme něco udělat, i kdyby jen malou věc. Je jedno, že nejste 100% v zero waste, důležité je, že děláte i to málo, co děláte. I s chybami, které děláte. Pořád je to pro planetu krok správným směrem. Kdyby každý dělal málo a s chybami, je to stále lepší, než kdyby bylo jen pár lidí žilo 100% zero waste život.

 

Stačí malá změna každý den.

Bioplace se zrodil jako podpora této celosvětové myšlenky ochraňování přírody. Bioplace je místo, kde najdete vše, co potřebujete, aby Vaše kroky byly v souladu s filosofií neplýtvat a chránit přírodu. Nakupovat přírodní produkty na Bioplace je moderní a cool záležitost.

Neustále rozšiřujeme výběr zboží, aby si vybral skutečně každý – od člověka, který chce jen pár zdravějších alternativ až po skutečného nadšence, puristu či esoterika. Žijeme tím, co děláme, a dokážeme vám své zkušenosti předat.

Společně s Mariánem hledáme řešení, jak život žít jak se patří a přitom koukáme i na to, co po nás zůstane. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout naše zkušenosti a varovat Vás před přešlapy, které jsme sami v minulosti udělali výběrem nevhodných nejen kosmetických produktů.

My totiž produkty, které Vám nabízíme, také sami testujeme. Ať už na nás či v našich domácnostech, tak i na našich kamarádech. Poctivě můžeme říct, že netestujeme na zvířatech. (My to upgradli a testujeme rovnou na lidech ☺ ).

Vytvořili jsme místo, kde najdete všechny přírodní produkty. Soustředíme se zejména na ty, které mají co nejvyšší obsah přírodních surovin a zároveň byly vyrobeny lokální produkcí z ekologického zemědělství. Česká krajina ač je krásná, tak je malá a my Vám chceme nabídnout nové produkty, proto jsme se rozhodli, že se poohlédneme i za vrcholky naší krajiny.

Nákupem na Bioplace podpoříte ekologické smýšlení, které hýbe světem od základu. Staňte se moderním člověkem, který pevně stojí za svým názorem. Staňte se součástí komunity. Buďte IN. Buďte výjimeční. Buďte první ve svém okolí a nastavte nový trend. Získáte společenský status, obdiv okolí a Vy budete vědět, že děláte něco výjimečného.

 

>> Pojďte i vy být součástí příběhu o nové zdravé planetě. <<

 
 

Lenka Aubrechtová, BBA

 

Jdu si za vlastím snem už několik let. Začalo to nenápadně, ostatně každé velké věci začínají malým krůčkem, ale brzy se z přírodní kosmetiky stala vášeň mého života. 

​Vášeň tak hluboká, že jsem po 16 letech opustila pohodlné korporátní zázemí, skvělou pracovní pozici a jako první jsem se osamostatnila a pustila do zhmotňování vize Bioplace.

Při různých experimentech jsem začala využívat a pozorovat Mariánovu pleť (je to takový náš vzorek pánského pokolení) a byl a je vždy ochotný produkty osobně zkoušet. Dávalo tedy smysl se spojit a vést Bioplace společně.

Na podzim 2019 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Kosmetička. Zejména proto, abych Vám mohla s klidným svědomím doporučovat produkt a diskutovat nad složením. A taky proto, abych měla potřebné vzdělání na další rozvojové projekty našeho webu.

Baví mě tvořit, vidět za sebou kus odvedené práce a spokojené zákazníky, se kterými jsem velmi ráda v kontaktu. Vymýšlet a tvořit, to je moje. 

Motto: Jen ti, kteří riskují vše a zajdou možná až příliš daleko, jsou ti, kteří zjistí, jak až daleko je vlastně možné zajít.“

bioplace-marian

Bc. Marián Miček

 

Prišiel som do bioplace.cz naplno v lete 2019, keď som si uvedomil, že ak budem pracovať pre dve spoločnosti súčasne, nikdy nebude moja práca stopercentná. 

​K téme BIO ma priviedla Lenka, ktorá na mne niekoľko rokov skúšala podomácky vyrobené veci, učila ma krok za krokom orientovať sa v nekonečnom mori bio výrobkov a v neposlednom rade aj správne čítať ich zloženia. 

​Som rád, že dnes to nie je už len o veciach v mojej kúpelni a že téma BIO sa rozšírila aj do domácnosti mojich rodičov či známych. Rád sa učím novým veciam, ktoré mi dávajú iný pohľad na svet BIO, vďaka ktorým mám možnosť pomáhať ľuďom.

​Bioplace je pre mňa nový smer a verím, že spoločne dokážeme z bioplace urobiť nezabudnuteľnú súčasť aj Vašich životov.

So svojim psom Kubom trávim veľa času v prírode, kde odpočívam a čerpám inšpiráciu. Rád sa s Vami porozprávam o našich skúsenostiach a rád Vám s čímkoľvek poradím.

Motto: „Ak pre niekoho zažneš lampu, osvieti aj tvoju cestu.“