Obarvené vlasy zeny na blond.
Péče o vlasy, Život podle BIOPLACE

Přírodní barvy na vlasy – hit letošního jara

obarvené vlasy

Přírodní barvy na vlasy existují! To je holý fakt. V dnešní době, kdy nemůžeme zajít ke kadeřnici hledáme šetrná řešení, jak si vlasy nabarvit v domácím prostředí. Našli jsme skvělé barvy na vlasy, které můžeme s klidem doporučit. Níže najdete i recenzi od mé maminky, která si celý život barví vlasy doma. Tím bych tedy řekla, že je na to už odborník. 🙂

Domácí barvení vlasů

Komerční barvy k domácímu barvení vlasů nejsou nikterak šetrné. To je známý fakt, který netřeba více rozvíjet. Na trhu dlouho chyběla přírodnější alternativa. Tedy když nepočítám klasickou hennu, do které se ne úplně všem chce. Hairwonder je první značka dlouhotrvajících barev na vlasy bez obsahu amoniaku. Pro dosažení co nejpřírodnějšího složení, byla použita nejmodernější technologie výroby.

Při domácím barvení vlasů jde o docílení co nejvíce jednotného barevného odstínu, zakrytí šedin a v neposlední řadě o lesk vlasů. V Hairwonder vyvinuli unikátní technologii barvy na vlasy, které neobsahuje škodlivé PPD, amoniak ani parabeny. Naopak, barvy obsahují bio rostlinné výtažky, provitamín B5 a fytokeratin.

Speciální přírodní složení zmírňuje působení UV paprsků a pomáhá udržet barvu dlouho sytou a výraznou. Bio arganový olej, fytokeratin a provitamín B5 posilují vlasy, hydratují a propůjčují jim pružnost a hebkost. Dlouhotrvající barvy na vlasy Hairwonder dokonale kryjí šediny a vydrží minimálně 6-8 týdnů.

Maminčina recenze na přírodní barvy na vlasy Hairwonder

blond přírodní barva na vlasy

Barva Hairwonder je krásně krémová a výborně se nanáší. Po vlasech nestéká, takže se s ní skvěle pracuje. Nepříjemné vůně klasických barev jsou pryč, tato barva na mne působila vůní spíše neutrálně.

Po aplikaci a posečkání předepsaný čas jsem se pustila do smývání barvy a vymývání ulpěných zbytků. Barva šla výborně dolů, vůbec nezůstávaly na kůži barevné fleky. Vlasy byly krásně hladké a barevně perfektně sjednocené. Tím, že už mám několik desítek let odbarvované vlasy, mám je příliš hrubé a tvrdé a ne každá barva pronikne do struktury a vlasy obarví. Hairwonder barva to zvládla s přehledem a i perfektně kryje šediny.

Zprvu jsem byla dost nedůvěřivá, ale co byste pro vlastní dítě neudělali. Barvu jsem vyzkoušela, jsem nadšená a už nechci používat žádnou jinou. – mamka Lidka

Barevné škály přírodních barev

Nabízíme v BioPlace dvě značky přírodních barev – již zmíněný Hairwonder a Hennaplus. Hennaplus nabízí naprosto tradiční barevné odstíny, které najdete i v běžných drogeriích. Nejprodávanější odstín od značky Hennaplus je Černá barva. Havraní vlasy jsou toužebně vyhledávaný řadou žen. Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS 100% kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín Vašich vlasů až o 6 stupňů.

přírodní barva na vlasy

Speciální tip pro barvení šedin: Pokud máte více než 50% šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná apod.), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem – tedy ideálně vaší původní barvou vlasů, pro intenzivnější barvu. Barva se lépe chytí a odstín bude vypadat mnohem přirozeněji.

Bezpečné pro Vaše vlasy

Hennaplus dlouhotrvající přírodní barvy na vlasy neobsahují žádné z těchto škodlivých přísad – parabeny, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo.

Jak působí

Barevné pigmenty proniknou hluboko do struktury vlasu, což umožní zcela překrýt šediny či původní pigmentaci vlasu. Složení obsahuje malé množství amoniaku a peroxidu, bez kterých by barva zůstala na povrchu vlasu, odkud by se po několika mytích smyla. Výsledná barva se nevymývá, vydrží stejně intenzivní 2-3 měsíce.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *