Yellow & Blue Olivové mýdlo na skvrny s citronovým extraktem (200g)

119 

Tuhé mýdlo na skrvny je stálice na hvězdném nebi praní.

Olivové mýdlo s citronovým extraktem na skvrny Yellow & Blue
... Více...

Tuhé mýdlo na skrvny je stálice na hvězdném nebi praní.

Olivové mýdlo s citronovým extraktem na skvrny Yellow & Blue
... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Zasíláme ješte dnes 20.10.2020

Katalogové číslo: YB007D Kategorie: , Štítek: Značka:

Tuhé mýdlo na skrvny je stálice na hvězdném nebi praní.

Olivové mýdlo s citronovým extraktem na skvrny Yellow & Blue představuje stálici na pracím nebi – alternativu klasického žlučového mýdla. Neobsahuje žádné živočišné složky ani palmový olej. Výborně si poradí s různými skvrnami o jejichž původu nemáte ani páru a kromě toho je bezvadné i na ruční praní.

Olivové mýdlo s výtažkem z citronu má příjemnou citrusovou vůni. Právě citron podporuje bělicí účinky mýdla a pomáhá odstraňovat nevítané skvrny z různých druhů tkanin. Hodí se jak na bílé i barevné prádlo a můžete ho použít jak na přírodní textilie, tak směsné tkaniny. Prací mýdlo z olivového oleje zvládne odstranit mastnotu, skvrny od ovoce a zeleniny, červené víno, inkoust, hlínu i krev. Stejně tak ho využijete k ručnímu praní oblečení z hedvábí či vlny. Je to I skvělý parťák na cesty, do batohu se kostka tohoto mýdla vejde vždy.

Použití: Olivové mýdlo s citronem skvěle nahradí žlučové mýdlo. Poradí si i s odolnými skvrnami, je vhodné na bílé i barevné prádlo a využijete ho i k ručnímu praní.

Dávkování: Textil v místě skvrny navlhčete, naneste mýdlo a promněte. Poté nechte 15 minut působit a pečlivě opláchněte.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po důkladném vyprázdnění/vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení

> 30 % mýdlo z olivového oleje, < 5 % citronový extrakt, chlorid sodný.

Značka

Yellow & Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008. Značka Yellow & Blue přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Yellow & Blue můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů značky Yellow & Blue je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení.

Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow & Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow & Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Olivové mýdlo na skvrny s citronovým extraktem (200g)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.