Yellow & Blue Regenerační sůl do myčky na nádobí (sáček 2kg)

129 

Ekologická sůl do myčky jako nezbytnost moderní doby

Regenerační sůl do myčky Yellow & Blue pomáhá ke změkčení vody a tím lepšího mycího
... Více...

Ekologická sůl do myčky jako nezbytnost moderní doby

Regenerační sůl do myčky Yellow & Blue pomáhá ke změkčení vody a tím lepšího mycího
... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Zasíláme zítra 30.10.2020

Katalogové číslo: YB015D Kategorie: , Štítky: , Značka:

Ekologická sůl do myčky jako nezbytnost moderní doby

Regenerační sůl do myčky Yellow & Blue pomáhá ke změkčení vody a tím lepšího mycího výsledku. Vědecky řečeno, sůl slouží k regeneraci iontového výměníku, který zachycuje ionty vápníku a hořčíku a tím změkčuje mycí vodu. A teď zase zpět do lidské řeči. Díky této regenerační soli je nádobí čisté, lesklé, bez stop usazenin a vodních kapek, aniž by bylo třeba použít velké množství mycího přípravku.

Sůl účinně eliminuje výskyt vodního kamene, ochraňuje myčku před poškozením a zároveň je šetrná k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje a neznečišťuje.

Použití: Regenerační sůl do myčky zvyšuje účinnost mycích prostředků a současně prodlužuje životnost spotřebiče. Díky soli je nádobí čistší, lesklé, beze stop usazenin a vodních kapek.

Dávkování: Potřebné množství soli doplňte do zásobníku myčky po rozsvícení kontrolky. Tedy sypte do šroubovacího kolečka na dně myčky, dokud kontrolka nezhasne, ju?

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení

Hrubozrnná mořská sůl (chlorid sodný).

Značka

Yellow & Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008. Značka Yellow & Blue přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Yellow & Blue můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů značky Yellow & Blue je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení.

Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow & Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow & Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Regenerační sůl do myčky na nádobí (sáček 2kg)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.