Yellow & Blue Regenerační sůl do myčky na nádobí (sáček 2kg)

119 

Ekologická sůl do myčky jako nezbytnost moderní doby

Regenerační sůl do myčky Yellow & Blue pomáhá ke změkčení vody a tím lepšího mycího
... Více...

Ekologická sůl do myčky jako nezbytnost moderní doby

Regenerační sůl do myčky Yellow & Blue pomáhá ke změkčení vody a tím lepšího mycího
... Více...

Dostupnost: 4 skladem

Zasíláme zítra 20.04.2021

Katalogové číslo: YB015D Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

Ekologická sůl do myčky jako nezbytnost moderní doby

Regenerační sůl do myčky Yellow & Blue pomáhá ke změkčení vody a tím lepšího mycího výsledku. Vědecky řečeno, sůl slouží k regeneraci iontového výměníku, který zachycuje ionty vápníku a hořčíku a tím změkčuje mycí vodu. A teď zase zpět do lidské řeči. Díky této regenerační soli je nádobí čisté, lesklé, bez stop usazenin a vodních kapek, aniž by bylo třeba použít velké množství mycího přípravku.

Sůl účinně eliminuje výskyt vodního kamene, ochraňuje myčku před poškozením a zároveň je šetrná k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje a neznečišťuje.

Použití: Regenerační sůl do myčky zvyšuje účinnost mycích prostředků a současně prodlužuje životnost spotřebiče. Díky soli je nádobí čistší, lesklé, beze stop usazenin a vodních kapek.

Dávkování: Potřebné množství soli doplňte do zásobníku myčky po rozsvícení kontrolky. Tedy sypte do šroubovacího kolečka na dně myčky, dokud kontrolka nezhasne, ju?

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu.

Hmotnost2.1 kg

Složení

Hrubozrnná mořská sůl (chlorid sodný).

O značce

Yellow&Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008 a přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Produkty můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení. Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow&Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow&Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout. Ekologická drogerie je další krok ke zdravé a společensky odpovědné domácnosti, která ví, co dělá. Pro svět je důležité, abyste ostře sledovali jednotlivé kroky vaší péče o domácnost, mytí nádobí nebo praní. Tak abyste věděli, co děláte a nemuseli každý den řešit ekologický dopad vašich činů. Účinnost a naprostá bezpečnost ekologických a přírodě šetrných produktů Vám dodá jistotu a bezpečí péči o vaši rodinu a domácnost. Moment, kdy se rozhoduje, čím vyprat nebo vytřít už je pryč, protože s ekologicky šetrnými produkty nemůžete nikdy udělat chybu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Regenerační sůl do myčky na nádobí (sáček 2kg)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Yellow & Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů
  • Sonett Leštidlo do myčky
  • Sonett Regenerační sůl do myčky
  • Yellow & Blue Oplach – leštidlo do myčky na nádobí