Yellow & Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů (1l)

169 

Ekologický gel do myčky na násobí bude vaším novým nejlepším kamarádem.

Gel do myčky nádobí od Yellow & Blue si pora
... Více...

Ekologický gel do myčky na násobí bude vaším novým nejlepším kamarádem.

Gel do myčky nádobí od Yellow & Blue si pora
... Více...

Dostupnost: 2 skladem

Zasíláme ješte dnes 23.04.2021

Katalogové číslo: YB003D Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

Ekologický gel do myčky na násobí bude vaším novým nejlepším kamarádem.

Gel do myčky nádobí od Yellow & Blue si poradí i se silně znečištěným nádobím díky obsahu přírodních tenzidů. Ty spolehlivě odstraní mastnotu i zbytky zaschlého jídla a zároveň dodají nádobí lesk bez nutnosti dalšího leštění. Přírodní složení zaručuje, že je mycí gel šetrný k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Základ gelu do myčky tvoří výtažek z mýdlových ořechů, který vytvoří při kontaktu s vodou jemnou krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí se zbytky jídla i s mastnotou. I přes jednoduché přírodní složení je mycí gel účinný a poradí si i s připečenou mastnotou a zbytky jídla. Gel je výborným pomocníkem do každé domácnosti, v kombinaci s myčkou nádobí ušetří vaše ruce a současně i životní prostředí. Složky obsažené v gelu se začnou při kontaktu s odpadními vodami rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Gel do myčky nádobí si poradí i se silně znečištěným nádobím díky obsahu přírodních tenzidů. Ty spolehlivě odstraní mastnotu i zbytky přischlého jídla.

Dávkování: Na jednu várku nalijte do zásobníku myčky cca 30 ml gelu.

Upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje citronový olej. Může vyvolat alergickou reakci.

Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Hmotnost1.03 kg

Složení

< 5 % extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě, chelatační činidlo rostlinného původu (EDDS), silikáty, uhličitan sodný, citronan sodný, xantanová guma, benzoan sodný, citronová silice.

O značce

Yellow&Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008 a přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Produkty můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení. Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow&Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow&Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout. Ekologická drogerie je další krok ke zdravé a společensky odpovědné domácnosti, která ví, co dělá. Pro svět je důležité, abyste ostře sledovali jednotlivé kroky vaší péče o domácnost, mytí nádobí nebo praní. Tak abyste věděli, co děláte a nemuseli každý den řešit ekologický dopad vašich činů. Účinnost a naprostá bezpečnost ekologických a přírodě šetrných produktů Vám dodá jistotu a bezpečí péči o vaši rodinu a domácnost. Moment, kdy se rozhoduje, čím vyprat nebo vytřít už je pryč, protože s ekologicky šetrnými produkty nemůžete nikdy udělat chybu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů (1l)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Sonett Tablety do myčky
  • Yellow & Blue Regenerační sůl do myčky na nádobí
  • Sonett Prášek do myčky
  • Yellow & Blue Oplach – leštidlo do myčky na nádobí