NatraCare Menstruační vložky Ultra Extra SUPER s křidélky (10ks)

89 

Na křídlech vážky.


Vložky Natracare Ultra Super Extra s křidélky poskytují spolehlivou ochranu během menstruace. Zároveň jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a je vel ... Více...

Na křídlech vážky.


Vložky Natracare Ultra Super Extra s křidélky poskytují spolehlivou ochranu během menstruace. Zároveň jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a je vel ... Více...

Dostupnost: 2 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: NC004K Kategorie: , , Štítek:
Značka:

Na křídlech vážky s Natracare Ultra Extra SUPER.

Vložky Natracare Ultra Extra SUPER s křidélky poskytují spolehlivou ochranu během menstruace. Zároveň jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a je velmi příjemné a pohodlné při nošení. Díky zesílené vrstvě jsou schopny absorbovat i silné krvácení a křidélka spolehlivě ochrání prádlo před ušpiněním.

Menstruační vložky Ultra Super Extra obsahují pouze přírodní materiály, díky kterým jsou skvěle prodyšné a umožňují pokožce přirozeně dýchat. V jejich složení nenajdete latex, plasty a nejsou ani bělené chlórem, což ocení zejména ženy, které často trpí pocity pálení či svědění a během menstruace se tyto pocity zesilují. Složení bez přidaných chemických látek nenarušuje přirozeně kyselé prostředí citlivé sliznice, které ji chrání před infekcí.

Použitý materiál je v přírodě rozložitelný a lze jej kompostovat. Poskytuje tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň je šetrný k vašemu tělu i životnímu prostředí. Vložky jsou jednotlivě balené, což zabraňuje jejich znečištění při přenášení a zvyšuje celkovou hygienu.

Použití: Při manipulaci s vložkou dbejte na hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Hmotnost0.12 kg

Složení

100% biobavlna, celulóza, kukuřičný škob, papírový obal 

O značce

Natracare znamená více než jen organické a přírodní produkty. Je to také etická společnost, která se zavázala nabízet prostředky pro osobní hygienu, které na zemi nebudou zanechávat ekologickou stopu. Pro všechny produkty používají pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší požadavky na odbouratelnost v přírodě. Etické a ekologické principy dodržují i samotní dodavatelé surovin. NatraCare je svěží, moderní značka, která vyrábí produkty dámské intimní hygieny ze 100% bavlny. Jejich funkčnost je naprosto srovnatelná s běžnými komerčními produkt, avšak přináší výhodu ve složení, které nedráždí vaše intimní partie. Produkty nejsou běleny chlorem, jsou vyrobeny ze 100% bavlny a obaly produktů jsou kompletně recyklovatelné.

Certifikace

ORGANIC

Označení výrobků certifikací Organic znamená, že produkt byl vyroben pomocí schválených metod. Ekologické normy popisují konkrétní požadavky, které musí být ověřeny certifikačním agentem akreditovaným USDA, než mohou být jako Organic označeny. Veškeré postupy musí prokázat, že chrání přírodní zdroje, zachovávají biologickou rozmanitost a používají pouze schválené látky.

COSMOS

Díky spojení pěti hlavních evropských organizací, pro normalizaci přírodních a bio kosmetických přípravků, vznikla v roce 2002 certifikace COSMOS. Nařízení pak rozděluje jednotlivé složky používané v přírodní kosmetice do pěti kategorií a specifikuje požadavky pro každou z nich.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „NatraCare Menstruační vložky Ultra Extra SUPER s křidélky (10ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Natracare Curved 30ks
  • menstruační vložky natracare