Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

500 550 

Čeká Vás náročný oslavenec, nebo chcete někoho jen tak potěšit a nejste si jisti, co by mu udělalo radost? Dárkový poukaz do eshopu bioplace je skvělým potěšením, neboť obdarovaný si vybere, co chc ... Více...

Čeká Vás náročný oslavenec, nebo chcete někoho jen tak potěšit a nejste si jisti, co by mu udělalo radost? Dárkový poukaz do eshopu bioplace je skvělým potěšením, neboť obdarovaný si vybere, co chc ... Více...

Vyčistit

Katalogové číslo: BP001K Kategorie: ,
Značka:

Čeká Vás náročný oslavenec, nebo chcete někoho jen tak potěšit a nejste si jisti, co by mu udělalo radost? Dárkový poukaz do eshopu bioplace je skvělým potěšením, neboť obdarovaný si vybere, co chce a všichni budou šťastni a spokojeni.

Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od jeho vydání, přímo na poukazu je uvedené přesné datum, do kdy voucher platí.

Poukaz vydáváme se speciálním kódem. V okamžiku uplatnění poukazu – tedy nakupujete-li na eshopu a chcete zaplatit poukazem, zapisuje se v procesu nákupu kód přímo v košíku a hodnota Vašeho nákupu je ponížena o 500,-. Do této hodnoty se nezapočítává hodnota Vámi vybrané dopravy.

Tak ať se dárek podaří! 🙂

Typ voucheru

Elektronický, Papírový

O značce

Bioplace je mladá svěží značka, která přináší radost a energii nejen do vaší koupelny, ale rovnou do celého života. Za značkou stojíme my, tedy Lenka a Marián. Značka bioplace i eshop bioplace.cz je náš nový životní směr. Děláme to, co je ve světě přírodní kosmetiky cool. Pečlivě připravujeme všechny naše výrobky a neakceptujeme žádné výjimky. Naším cílem je vyrábět pouze kvalitní produkty pro udržitelnou domácnost. Děláme jich pouze pár na sklad, netvoříme zásoby, netvoříme zbytečný odpad. Pojďte s námi prozkoumat kvalitní produkty, které zlepší Váš život a jednoduše zmírní Vaši ekologickou stopu. Náš sortiment se skládá výhradně z produktů udržitelného rozvoje. Moc rádi také využíváme moderní a tolik skloňovaný termín upcycling. To znamená, že se snažíme vytvořit nový produkt k novému používání z produktů, jejichž životní cesta už z různých důvodů skončila.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Vonná svíčka ze sójového vosku Citrusy
  • Dárková sada pro muže s Gingko Biloba
  • Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč
    Hodnocení 0 z 5

    Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

    1000 1050  Vybrat Variantu
  • Vonná svíčka ze sójového vosku Fialka