Sleva!

Royal Green BIO Bylinný čaj Clean (16×1,7g)

72 

Royal Green Bylinný čaj Clean


Báječný bylinný čaj s fenyklem, anýzem, kardamomem, kurkumou a koriandrem vás vyčistí od hlavy až patě. Ale šetrně, nebojte!


Bio bylinný ... Více...

Royal Green Bylinný čaj Clean


Báječný bylinný čaj s fenyklem, anýzem, kardamomem, kurkumou a koriandrem vás vyčistí od hlavy až patě. Ale šetrně, nebojte!


Bio bylinný ... Více...

Na objednání, do 5 dnů u Vás.

Katalogové číslo: RG002 Kategorie: ,
Značka:

Báječný bylinný čaj s fenyklem, anýzem, kardamomem, kurkumou a koriandrem vás vyčistí od hlavy až k patě. Ale šetrně, nebojte!

Bio bylinný čaj Clean unikátního složení je vyrobený z těch nejlepších rostlin a bylin, které jsou pěstovány v trvale udržitelných podmínkách bez pesticidů a sklizeny přesně v momentě, kdy je to pro rostlinu nejvýhodnější. Celý tento proces, který je pod přísnou kontrolou, zaručuje bohatou a vyváženou plnou chuť čaje.

Bylinný čaj Clean neobsahuje žádná umělá aromata a díky tomu má čaj silnou opravdovou chuť. Čajové sáčky jsou vyrobené  z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou tedy 100% biologicky rozložitelné

Certifikát BIO je celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi.

Použití: Vodu 100°C  zalijte sáček s čajem a louhujte jej po dobu 4-6 minut, aby se uvolnily všechny složky čaje.

Hmotnost: 16x 1,7g

 

Hmotnost0.06 kg

Složení

100% bio složek: fenykl (25%), anýz (25%), kardamom (25%), kurkuma (15%), koriandr (10%)

O značce

V Royal Green věří, že jediná cesta, jak si užívat zdravého života je následovat cestu přírody. Proto používají do všech produktů suroviny výhradně v té nejvyšší kvalitě. Vše je čistě přírodní, a pokud to jen trochu jde, používají suroviny, které jsou certifikované značkou BIO. Bio ingredience jsou vnímány jako dary přírody a ty také v Royal green předávají dál společně s láskou, kterou věnují do jejich produktů. Certifikát BIO je celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Chuť čajů od Royal Green se odvíjí od prvopočátečního pečlivého výběru těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa. Ty jsou pěstovány v trvale udržitelných podmínkách bez pesticidů a sklizeny přesně v momentě, kdy je to pro rostlinu nejvýhodnější. Celý tento proces, který je přísně sledován, zaručuje pak báječně bohatou a vyváženou plnou chuť čaje. Produkty neobsahují žádná umělá aromata a díky tomu dávají bezesporu tu nejkvalitnější a opravdovou chuť. Navíc, všechny čajové sáčky jsou vyrobené z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou tedy 100% biologicky rozložitelné.

Certifikace

BIO

bio certifikát

Certifikační znak tzv. „BIO zebra“ představuje celostátní ochrannou známku pro bio potraviny. Toto národní logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a certifikát je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Certifikace je udělena, jen pokud produkt splňuje veškerá ustanovení zákona o ekologickém zemědělství.

Při kontrolách se důraz klade hlavně na prostředí, ve kterém žijí hospodářská zvířata, čím jsou krmena a zda nejsou nějakým způsobem zanedbávána. U plodin se prověřuje místo a způsob skladování a je zakázáno používat herbicidy, pesticidy či umělá hnojiva.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Green BIO Bylinný čaj Clean (16×1,7g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • GreenFood Ostropestřec mariánský
  • BIO Uvolňující bylinný čaj Relax (16x1,7g)
  • GreenFood Fat Burner
  • BIO Bylinný čaj Lazy Lemongrass (16x1,7g)