Royal Green BIO Bylinný čaj Spicy Cinnamon (16×1,7g)

85 

Royal Green BIO Bylinný čaj Spicy Cinnamon


Bylinný čaj Spicy Cinnamon má tak báječně jednoduché složení, které Vás dostane svojí intenzitou. Museli jsme tyto skořičky zabali ... Více...

Royal Green BIO Bylinný čaj Spicy Cinnamon


Bylinný čaj Spicy Cinnamon má tak báječně jednoduché složení, které Vás dostane svojí intenzitou. Museli jsme tyto skořičky zabali ... Více...

Dostupnost: 3 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: RG007 Kategorie: ,
Značka:

Royal Green Bylinný čaj Spicy Cinnamon

Bylinný čaj Spicy Cinnamon má tak báječně jednoduché složení, které Vás dostane svojí intenzitou. Museli jsme tyto skořičky zabalit do samostatného sáčku, protože nám začaly vonět v regálech až moc. 🙂 Jsou to prostě Vánoce v hrnku, k tomu se nedá nic jiného říct.

Bio bylinný čaj Spicy Cinnamon unikátního složení je vyrobený z těch nejlepších rostlin a bylin, které jsou pěstovány v trvale udržitelných podmínkách bez pesticidů a sklizeny přesně v momentě, kdy je to pro rostlinu nejvýhodnější. Celý tento proces, který je pod přísnou kontrolou, zaručuje bohatou a vyváženou plnou chuť čaje.

Tento bio čaj pro snadné usínání neobsahuje žádná umělá aromata a díky tomu má čaj silnou opravdovou chuť. Čajové sáčky jsou vyrobené  z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou tedy 100% biologicky rozložitelné

Certifikát BIO je celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi.

Použití: Vodu 100°C  zalijte sáček s čajem a louhujte jej po dobu 3-5 minut, aby se uvolnily všechny složky čaje.

Hmotnost: 16x 1,7g

Hmotnost0.06 kg

Složení

100% bio složek: skořice (75%), lékořice (25%). Obsahuje lékořici. Lidé trpící vysokým tlakem by se měli vyhnout nadměrné konzumaci

O značce

V Royal Green věří, že jediná cesta, jak si užívat zdravého života je následovat cestu přírody. Proto používají do všech produktů suroviny výhradně v té nejvyšší kvalitě. Vše je čistě přírodní, a pokud to jen trochu jde, používají suroviny, které jsou certifikované značkou BIO. Bio ingredience jsou vnímány jako dary přírody a ty také v Royal green předávají dál společně s láskou, kterou věnují do jejich produktů. Certifikát BIO je celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Chuť čajů od Royal Green se odvíjí od prvopočátečního pečlivého výběru těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa. Ty jsou pěstovány v trvale udržitelných podmínkách bez pesticidů a sklizeny přesně v momentě, kdy je to pro rostlinu nejvýhodnější. Celý tento proces, který je přísně sledován, zaručuje pak báječně bohatou a vyváženou plnou chuť čaje. Produkty neobsahují žádná umělá aromata a díky tomu dávají bezesporu tu nejkvalitnější a opravdovou chuť. Navíc, všechny čajové sáčky jsou vyrobené z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou tedy 100% biologicky rozložitelné.

Certifikace

BIO

bio certifikát

Certifikační znak tzv. „BIO zebra“ představuje celostátní ochrannou známku pro bio potraviny. Toto národní logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a certifikát je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Certifikace je udělena, jen pokud produkt splňuje veškerá ustanovení zákona o ekologickém zemědělství.

Při kontrolách se důraz klade hlavně na prostředí, ve kterém žijí hospodářská zvířata, čím jsou krmena a zda nejsou nějakým způsobem zanedbávána. U plodin se prověřuje místo a způsob skladování a je zakázáno používat herbicidy, pesticidy či umělá hnojiva.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Green BIO Bylinný čaj Spicy Cinnamon (16×1,7g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Sleva! Bylinný čaj Clean
  • Sleva! BIO Bylinkový čaj Love & Happiness
  • GreenFood Green Tea
  • Vonná svíčka ze sójového vosku Fialka