Sleva!

Royal Green BIO Bylinný čaj Beautiful Turmeric Kurkuma (16×1,7g)

67 

Royal Green Bylinný čaj Beautiful Turmeric Kurkuma


Bylinný čaj Turmeric kurkuma je ten pravý společník pro shazování váhy. Kurkuma totiž pomáhá s nastartováním metabolismu a ... Více...

Royal Green Bylinný čaj Beautiful Turmeric Kurkuma


Bylinný čaj Turmeric kurkuma je ten pravý společník pro shazování váhy. Kurkuma totiž pomáhá s nastartováním metabolismu a ... Více...

Dostupnost: 2 skladem

Katalogové číslo: RG009 Kategorie: ,
Značka:

Bylinný čaj Turmeric kurkuma je ten pravý společník pro shazování váhy. Kurkuma totiž pomáhá s nastartováním metabolismu a pomáhá tak zpracovávat energetické zásoby těla. Tento hubnoucí pomocník chutná jako Indie v šálku. Vyzkoušejte tento exotický hupnoucí trend na vlastní chuťové pohárky.

Všechny ingredience čajové směsi pocházejí z ekologického zemědělství, kde jsou pěstovány bez pesticidů a sklízeny v ten pravý čas, kdy obsahují nejvíce blahodárných látek. Třešničkou na dortu jsou pak 100% biologicky rozložitelné čajové sáčky z neběleného papíru, bez kovových sponek. Tak na zdraví a do dna!

Certifikát BIO je celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi.

Použití: Vodu 100°C  zalijte sáček s čajem a louhujte jej po dobu 3-5 minut, aby se uvolnily všechny složky čaje.

Hmotnost: 16x 1,7g

Hmotnost0.06 kg

Složení

100% bio složek: citronová tráva (90%), skořice (8%), chrpa (2%)

O značce

V Royal Green věří, že jediná cesta, jak si užívat zdravého života je následovat cestu přírody. Proto používají do všech produktů suroviny výhradně v té nejvyšší kvalitě. Vše je čistě přírodní, a pokud to jen trochu jde, používají suroviny, které jsou certifikované značkou BIO. Bio ingredience jsou vnímány jako dary přírody a ty také v Royal green předávají dál společně s láskou, kterou věnují do jejich produktů. Certifikát BIO je celostátní ochranná známka pro biopotraviny. Logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Chuť čajů od Royal Green se odvíjí od prvopočátečního pečlivého výběru těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa. Ty jsou pěstovány v trvale udržitelných podmínkách bez pesticidů a sklizeny přesně v momentě, kdy je to pro rostlinu nejvýhodnější. Celý tento proces, který je přísně sledován, zaručuje pak báječně bohatou a vyváženou plnou chuť čaje. Produkty neobsahují žádná umělá aromata a díky tomu dávají bezesporu tu nejkvalitnější a opravdovou chuť. Navíc, všechny čajové sáčky jsou vyrobené z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou tedy 100% biologicky rozložitelné.

Certifikace

BIO

bio certifikát

Certifikační znak tzv. „BIO zebra“ představuje celostátní ochrannou známku pro bio potraviny. Toto národní logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a certifikát je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Certifikace je udělena, jen pokud produkt splňuje veškerá ustanovení zákona o ekologickém zemědělství.

Při kontrolách se důraz klade hlavně na prostředí, ve kterém žijí hospodářská zvířata, čím jsou krmena a zda nejsou nějakým způsobem zanedbávána. U plodin se prověřuje místo a způsob skladování a je zakázáno používat herbicidy, pesticidy či umělá hnojiva.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Green BIO Bylinný čaj Beautiful Turmeric Kurkuma (16×1,7g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • GreenFood Vitamin C 500 + Extrakt ze šípků
  • BIO Bylinkový čaj Sweet dreams
  • Sleva!