Vánoční dárky

Pro ženy

Pohádkově krásná

Že nejlepším přítelem ženy jsou diamanty je pravda odvěká. Vždyť i všechny princezny v pohádkách dostávaly drahé šaty a šperky. I dnes chceme být všechny ženy aspoň na chvíli princeznou. Někde mezi prací a péčí o domácnost se snažíme vmáčknout péči o sebe. Aby byl svět v rovnováze a péči o sebe jsme dokázali v rekordním čase, příroda ze sebe vymáčkla to nejlepší a její poklady najdete na bioplace.cz. Připravené, krásně recyklovaně zabalené vánoční dárky pro všechny princezny světa najdete pěkně uceleně na jednom místě. Na Vás je se rozhodnout, jak moc se chcete plácnout přes kapsu. Potěšte i další princezny ve Vašem okolí. 

Protože příroda je místem, které utváří úsměv na tváři a žena se tak stává jedinečnou.

MLADÉ KRÁSKY

Mám ji rád/a

Chci se blejsknout

HOLKY, CO MAJÍ STYL

Mám ji rád/a

Chci se blejsknout

Pro muže

Mužská touha po zkrášlení dávno není tabu

Co ještě ještě pro toho Vašeho vousáče pod stromeček? Čím byste mu ještě mohly, dámy, udělat radost? Ať už má krásný, dlouho pěstěný vous, nebo na svou chloubu trpělivě čeká, rozhodně nezklamete kosmetikou, která mu podá pomocnou ruku při úpravě a pěstění vousů. V dárkových balíčcích od bioplace.cz najde exkluzivní produkty pro péči o vousy. Jsou vyrobené z maximálního množství přírodních surovin, takže se vyhnete kožním potížím a vousy hravě porostou. Budou měkké, zdravé a krásně lesklé. Krásný dárek doplňuje kompletně recyklovatelné balení a vánoční věnování, které Vašeho muže jistě potěší, a naši jedinou planetu jakbysmet.

ZAROSTLÝ MILÁČEK

Mám ho rád/a

Chci se blejsknout

VOŇAVÝ ELEGÁN

Mám ho rád/a

Chci se blejsknout

Pro přátele

Přátelství zdvojnásobuje radosti, nezapomínejme na své blízké

Přátelé jsou rodina, kterou si vybíráme! Naši přátelé nám jsou stejně blízko, a v některých případech i blíž, jako někteří členové rodiny. Jak jim tedy ukázat, že jsou pro nás rodinou a zároveň i podpořit přírodu? Omrkněte vánoční balíčky od bioplace.cz, které přináší dárky pro kamarády, pro parťáky na sport, ale i pro kolegyni, se kterou přátelský vztah teprve budujete. Na výběr je hned několik variant vánočních dárků, které jsme pro vás připravili přesně podle toho, pro koho je balíček určen a jak moc se chcete plácnout přes kapsu. Samozřejmostí je i kompletně recyklovatelné balení s vánočním věnováním od srdce.

Pojďme společně s přáteli obdarovat přírodu tím, že ji budeme hýčkat stejně jako své nejbližší!

HOLKA/KLUK OD VEDLEJŠÍHO STOLU

Mám ho/ji rád/a

Chci se blejsknout

TAJEMNÝ JEŽÍŠEK