Nano-B Zubní kartáček z recyklovaného plastu a se stříbrem – různé barvy

249 

Zubní kartáček Nano-b eliminuje až 99% bakterií.


Užijte si jedinečný zážitek z čištění zubů! Výrobce Nano-B využil všechny nejnovější objevy péče o ústní dutinu a spojil je s přirozenými a ... Více...

Zubní kartáček Nano-b eliminuje až 99% bakterií.


Užijte si jedinečný zážitek z čištění zubů! Výrobce Nano-B využil všechny nejnovější objevy péče o ústní dutinu a spojil je s přirozenými a ... Více...

Vyčistit

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:
Značka:

Zubní kartáček Nano-b eliminuje až 99% bakterií.

Zubní kartáček Nano-B je nový recyklovaný pomocník. Užijte si jedinečný zážitek z čištění zubů! Výrobce Nano-B využil všechny nejnovější objevy péče o ústní dutinu a spojil je s přirozenými antibakteriálními vlastnostmi stříbra, aby vytvořil čistší a bezpečnější alternativu ke standardnímu zubnímu kartáčku.

Díky tomu je Nano-b tak výjimečný:

Stříbro – pravé štětiny impregnované stříbrem chrání váš zubní kartáček před bakteriemi. Díky tomu bude váš zubní kartáček čistší a bezpečnější, což je to, co chcete od zubního kartáčku, který si každý den vkládáte do úst.
Struktura s dvojitými štětinami (kombinace dlouhých, ultratenkých a krátkých, oválných štětin) zajišťuje mnohem efektivnější odstranění plaku. Dlouhé, jemné štětiny napodobují působení nitě a čistý plak na těžko přístupných místech, například mezi zuby a pod dásní, zatímco krátké se starají o velké povrchy zubů. Nano-b prakticky kombinuje kartáčování a používání nitě v jednom.

Špičky se zaoblenými hranami – vědecky vyvinuté zaoblené špičky štětin chrání měkkou tkáň vašich úst před poškrábáním a pořezáním. Díky tomu je Nano-b ideální pro lidi trpící citlivými nebo krvácejícími dásněmi.

Menší velikost hlavy – zubní kartáček je schopen účinně vyčistit všechny vaše zuby, nejen ty snadno dosažitelné. Hlava kartáčku byla proto zmenšili natolik, aby byla stejně snadno dosažitelná na zadní zuby, kam se často hůř dostáváme. A tím je také pořádně vyčistila. I zuby v zatáčce, nebo ty vzadu jsou naše.

Krásný krystalový design – kartáčky Nano-b jsou čisté, hladké a průhledné. Přicházejí v řadě nádherných krystalových barev, díky nimž je čištění mnohem příjemnější.

Součástí je cestovní pouzdro – každý zubní kartáček Nano-b má svoje praktické cestovní pouzdro, které je ideální pro skladování a cestování.

Vydrží až 6 měsíců – štětiny Nano -B jsou odolnější a třepí se mnohem méně než standardní kartáčky. V kombinaci s antibakteriálními vlastnostmi to znamená, že můžete svůj kartáček Nano-b bezpečně používat až 6 měsíců, než si pořídíte nový.

Recyklovaný plast – oboje, jak kartáček, tak jeho obal byly vyrobeny z recyklovaného plastu.

 

Hmotnost0.02 kg
Druh

Použití

Barva

, , ,

Složení

Tělo i obal kartáčku je vyrobeno z recyklovaného plastu.

O značce

Brand Nano-B byl vytvořen 2018 v Londýně ve Velké Británii jako odraz touhy přidat světu větší hodnotu. Jako hlavní zaměření si tvůrci vybrali péči o ústní dutinu, protože má velký význam pro pohodu a protože čištění zubů je nejrozšířenější zdravý zvyk na planetě. To potenciálně umožnilo mít největší dopad na životy lidí na celém světě. Při vývoji nových produktů hledají nevyřešené problémy a zdravotní rizika, která se skrývají v našich údajně přátelských výrobcích každodenní péče o ústní dutinu. Jakmile identifikují takové problémy, další krok je jednoduchý - vytvořte inovativní, vysoce kvalitní a krásně navržené produkty, které je efektivně vyřeší. Při tvorbě produktů Nano-B čerpají inspiraci z přírody, vědy a krásy. Snaží se ze všech sil, aby se nikdy neuspokojili s průměrností a vytvářeli stále produkty, které daleko předčí očekávání lidí. Všechny výrobky jsou vytvořeny jako pokračování hodnot a touhy Nano-B žít v krásnějším, zdravějším a bezpečnějším světě. Zubní kartáček Nano-b byl prvním velkým úspěchem této značky. Pomohli lidem na 6 kontinentech mít zdravější úsměvy. Jejich odhodlání pokračovat v hledání, protože jsou opravdu přesvědčeni, že to má skutečně smysl. Zpětná vazba od zákazníků, kteří říkají, že jejich zuby jsou čistší, zdravější, že jejich dásně přestávají krvácet, to je to, kam směřují.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nano-B Zubní kartáček z recyklovaného plastu a se stříbrem – různé barvy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Tierra Verde Bambusový kartáček na zuby medium
  • Ecoheart Zubní kartáček ZELENÝ