Nano-B Zubní kartáček z recyklovaného plastu pro děti – RŮŽOVÝ

249 

Zubní kartáček Nano-b eliminuje až 99% bakterií.


Užijte si jedinečný zážitek z čištění zubů! Výrobce Nano-B využil všechny nejnovější objevy péče o ústní dutinu a spojil je s přirozenými a ... Více...

Zubní kartáček Nano-b eliminuje až 99% bakterií.


Užijte si jedinečný zážitek z čištění zubů! Výrobce Nano-B využil všechny nejnovější objevy péče o ústní dutinu a spojil je s přirozenými a ... Více...

Dostupnost: 1 skladem

Značka:

Konečně trocha Nano-b magie pro ty nejmenší!

Proč je Nano-b Kids tak výjimečný:

  • Stříbro – čisté 99% stříbrem impregnované štětiny bezpečně brání růstu bakterií na zubním kartáčku. Díky tomu má kartáček prodlouženou životnost a můžete jej používat klidně 4-6 měsíců.
  • Kartáčování s jemnou péčí – Ultra měkké štětiny se zaoblenými špičkami chrání citlivé dásně a zuby dětí před poškrábáním. Vhodné pro věk 0+.
  • Švýcarská kvalita – vyrobeno ve Švýcarsku. Vyvinuto ve spolupráci s přední švýcarskou univerzitou a testováno na optimální výkon.
  • Ergonomický design rukojeti – Ideální pro ruce rodičů i dětí.
  • Vysoce kvalitní materiály – My samozřejmě chceme pro naše děti jen ty nejlepší a nejbezpečnější materiály, a to používáme pro kartáčky Nano -b Kids. Výrobce udává, že rukojeť je vyrobená z recyklovaného plastu.
  • Cestovní pouzdro s každým kartáčkem – Každý zubní kartáček Nano-b Kids se dodává ve svém praktickém pouzdře, který je ideální pro skladování a cestování. Nyní je snadné nosit zubní kartáček s sebou, kamkoli chcete.
  • Snadné skladování – Každý zubní kartáček má ve spodní části přísavku pro další snadné skladování a něco zábavného, ​​s čím si děti mohou hrát. Přísavky vedou!

 

Hmotnost0.02 kg
Druh

Použití

Barva

Složení

Tělo i obal kartáčku je vyrobeno z recyklovaného plastu.

O značce

Brand Nano-B byl vytvořen 2018 v Londýně ve Velké Británii jako odraz touhy přidat světu větší hodnotu. Jako hlavní zaměření si tvůrci vybrali péči o ústní dutinu, protože má velký význam pro pohodu a protože čištění zubů je nejrozšířenější zdravý zvyk na planetě. To potenciálně umožnilo mít největší dopad na životy lidí na celém světě. Při vývoji nových produktů hledají nevyřešené problémy a zdravotní rizika, která se skrývají v našich údajně přátelských výrobcích každodenní péče o ústní dutinu. Jakmile identifikují takové problémy, další krok je jednoduchý - vytvořte inovativní, vysoce kvalitní a krásně navržené produkty, které je efektivně vyřeší. Při tvorbě produktů Nano-B čerpají inspiraci z přírody, vědy a krásy. Snaží se ze všech sil, aby se nikdy neuspokojili s průměrností a vytvářeli stále produkty, které daleko předčí očekávání lidí. Všechny výrobky jsou vytvořeny jako pokračování hodnot a touhy Nano-B žít v krásnějším, zdravějším a bezpečnějším světě. Zubní kartáček Nano-b byl prvním velkým úspěchem této značky. Pomohli lidem na 6 kontinentech mít zdravější úsměvy. Jejich odhodlání pokračovat v hledání, protože jsou opravdu přesvědčeni, že to má skutečně smysl. Zpětná vazba od zákazníků, kteří říkají, že jejich zuby jsou čistší, zdravější, že jejich dásně přestávají krvácet, to je to, kam směřují.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nano-B Zubní kartáček z recyklovaného plastu pro děti – RŮŽOVÝ“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Zubní pasta pro citlivější zuby Sensitive s přírodním extraktem z hroznových jader
  • Tierra Verde Bambusový kartáček na zuby medium
  • Ecoheart Zubní kartáček ZELENÝ