SkinnyCoco Tuhý deodorant Levandule (57g)

289 

DEODORANT – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!

Deodorant s vůní levandule Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlhkostí
... Více...

DEODORANT – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!

Deodorant s vůní levandule Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlhkostí
... Více...

Dostupnost: 12 skladem

Zasíláme zítra 30.10.2020

Katalogové číslo: SC010K Kategorie: , Štítek: Značka:

DEODORANT – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!

Deodorant s vůní levandule Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlhkostí a bakteriemi. Raw deodorant je kombinací osvědčených přísad, jako je jedlá soda, karnaubský vosk, arrowroot (přírodní zahušťovadlo) a esenciální levandulový olej. To vše bez obsahu hliníku a parabenu. Přírodní deodorant, který vám udrží svěží vůni podpaží a pocit čistoty po celý den. K dispozici také s vůní cedrového dřeva nebo bergamotu.

Výhody:

  • přirozeně vás udržuje bez zápachu potu
  • vegan
  • bez parabenů
  • bez hliníkua
  • čistě přírodní

Složení

Skinny kokosový olej, karnaubský vosk, arrowroot, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), esenciální olej z levandule

Značka

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Značka Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem.

Misí SkinnyCoco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který v pubertálním věku vážně onemocněl, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicíně se mohl zcela uzdravit. To oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím a následně procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi. Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu. Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SkinnyCoco Tuhý deodorant Levandule (57g)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.