SkinnyCoco Tuhý deodorant Cedrové dřevo (56g)

310 

SkinnyCoco Tuhý deodorant – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!


Deodorant s vůní cedrového dřeva Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před  ... Více...

SkinnyCoco Tuhý deodorant – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!


Deodorant s vůní cedrového dřeva Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před  ... Více...

Dostupnost: 6 skladem

Katalogové číslo: SC009K Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

SkinnyCoco Tuhý deodorant – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!

Deodorant s vůní cedrového dřeva Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlhkostí a bakteriemi. Raw deodorant je kombinací osvědčených přísad, jako je jedlá soda, karnaubský vosk, arrowroot (přírodní zahušťovadlo) a esenciální olej cedrového dřeva. To vše bez obsahu hliníku a parabenu. Přírodní deodorant, který vám udrží svěží vůni podpaží a pocit čistoty po celý den. K dispozici také s vůní bergamotu nebo levandule.

Výhody:

  • přirozeně vás udržuje bez zápachu potu
  • vegan
  • bez parabenů
  • bez hliníku
  • čistě přírodní

SkinnyCoco tuhý deodorant nezabraňuje přirozenému pocení těla, ale pomáhá při zápachu. Pro tělo je normální a přirozená funkce pocení. Zabraňování procesu pocení může vést k různým zdravotním problémům. Doporučujeme používat primárně deodoranty, nikoli antiperspiranty.

Přírodní deodoranty od SkinnyCoco neobsahují hliník ani žádnou jinou chemii, jsou čistě přírodní, takže nedochází k vstřebávání a ukládání nechtěných a škodlivých chemických složek do těla skrz potní žlázy.

Použití deodorantu: Při nanášení do podpaží pár sekund vyčkejte s přitisklým deodorantem na kůži. Dosáhnete toho, že deodorant se lehce nataví a bude se Vám lépe nanášet. Bohatě stačí přejet přes podpaží jednou nahoru a jednou dolu. Nemusíte nanášet větší vrstvu. Vyhnete se tak nežádoucím skvrnám na oblečení.

Hmotnost0.11 kg

Složení

Skinny kokosový olej, karnaubský vosk, arrowroot, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), esenciální olej cedrového dřeva

O značce

Značka Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem. VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT! Misí Skinny Coco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů. Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který v pubertálním věku vážně onemocněl, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicíně se mohl zcela uzdravit. To oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím a následně procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi. Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu. Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SkinnyCoco Tuhý deodorant Cedrové dřevo (56g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…