SkinnyCoco Tuhý deodorant Bergamot (56g)

310 

DEODORANT – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!


Deodorant s vůní bergamot Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlh ... Více...

DEODORANT – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!


Deodorant s vůní bergamot Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlh ... Více...

Dostupnost: 3 skladem

Katalogové číslo: SC008K Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

PŘÍRODNÍ TUHÝ DEODORANT – BEZ HLINÍKU A VEŠKERÉ CHEMIE!!!

Tuhý deodorant s vůní bergamot od Skinny & Co pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a zároveň poskytnout ochranu před zápachy způsobenými vlhkostí a bakteriemi. Raw přírodní tuhý deodorant je kombinací osvědčených přísad, jako je jedlá soda, karnaubský vosk, arrowroot (přírodní zahušťovadlo) a esenciální olej bergamotu. To vše bez obsahu hliníku a parabenu. Přírodní deodorant, který vám udrží svěží vůni podpaží a pocit čistoty po celý den. K dispozici také ve variantech s vůní cedrového dřeva nebo levandule.

Výhody:

 • přirozeně vás udržuje bez zápachu potu
 • vegan
 • bez parabenů
 • bez hliníku
 • čistě přírodní

Chcete vidět, jaké jsou podmínky výroby produktů od Skinny Coco? Mrkněte sem 😉

Co je systém NutraLock?

Po otevření kokosu se kokosové maso vloží do uzavřené “smyčky” a odvlhčuje se systémem Nutralock™. Systém Nutralock™ nepoužívá teplo, používá vzduchový zdvihák s nízkým třením pro odvlhčení a extrakci oleje. Jedná se novou technologii, která se stala 5. generací extrakce oleje.

 • patentovaný systém trvá 3x déle než jiné procesy výroby za studena lisovaných kokosových olejů
 •   spotřebuje se 12 kokosových ořechů na každých 500 ml kokosového oleje
 • výsledkem je hladká struktura a krémově bílá barva s lehkou vůní
 • zachovány všechny lidskému tělu prospěšné živiny
 • to vše bez chemických úprav, šetrné k planetě, fair trade, vegan a s láskou vyrobené

Většina za “studena lisovaných” olejů je skutečně zahřáta na 120 °C při nichž jsou zničeny všechny jeho živiny. Až následně jsou lisovány za studena.

Způsob použití: Aplikujte podle potřeby na podpaží. Pomocí dlaně můžete deodorant i více rozetřít, tak aby se rychleji a lépe vstřebal. Pro lepší aplikaci je vhodné deodorant nechat v teplejším prostředí (koupelna).

Malá infoška: Může vás překvapit menší drolení deodorantu při aplikaci, to není na závadu, deodorant se díky Vašemu tělesnému teplu roztopí a zanechá podpaží s krásnou vůní a ochranou 🙂 Nemusíte se bát, deodorant se v létě neroztaví.

Hmotnost0.11 kg

Složení

Skinny kokosový olej, karnaubský vosk, arrowroot, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), esenciální olej bergamot

O značce

Značka Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem. VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT! Misí Skinny Coco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů. Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který v pubertálním věku vážně onemocněl, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicíně se mohl zcela uzdravit. To oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím a následně procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi. Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu. Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SkinnyCoco Tuhý deodorant Bergamot (56g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

 • SkinnyCoco Tuhý deodorant Levandule
 • SkinnyCoco Tuhý deodorant Cedrové dřevo
 • Kvitok Tuhý deodorant unisex Chladivý vánek
 • přírodní deodorant