SkinnyCoco Raw Beauty kokosový olej (118ml)

349 

Multifunkční raw kokosový olej pro celé vaše tělo!

Využijte tento exkluzivní kokosový olej jako masku na vlasy, jako odstraňovač make-upu nebo jako hydratační krém. Se Skinny kokosovým oleje
... Více...

Multifunkční raw kokosový olej pro celé vaše tělo!

Využijte tento exkluzivní kokosový olej jako masku na vlasy, jako odstraňovač make-upu nebo jako hydratační krém. Se Skinny kokosovým oleje
... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Zasíláme zítra 23.10.2020

Katalogové číslo: SC006K Kategorie: , Štítky: , Značka:

Multifunkční raw kokosový olej pro celé vaše tělo!

Využijte tento exkluzivní kokosový olej jako masku na vlasy, jako odstraňovač make-upu nebo jako hydratační krém. Se Skinny kokosovým olejem si můžete být jisti, že získáte pouze vzácné MCFA ( mastné kyseliny) s krátkým a středně dlouhým řetězcem, které napomáhají vašemu metabolismu. Kokosový olej má v sobě více jak 50 % kyseliny laurové, která je obsažena i v mateřském mléce.

Olej vám poskytuje vše, co tělo potřebuje. Hydratuje a chrání Vašeho tělo a celou pokožku. Pomáhá vyrovnávat pH, podporuje metabolismus a zvyšuje kvalitu vaší pokožky a vlasů. To všechno bez chemikálií, bez rozpouštědel, bez konzervačních látek. Vaše tělo bude naprosto uspokojeno.

Použití: Použijte 1 lžičku, kterou vmasírujte do rukou a aplikujte na vlasy, obličej nebo na celé tělo. Používejte jako hydratační přípravek, odstraňovač make-upu nebo jako čisticí balzám

Složení

100% RAW alkalický kokosový olej patentovaný Nutralock systémem (cocos nucifera)

Značka

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Značka Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem.

Misí SkinnyCoco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který v pubertálním věku vážně onemocněl, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicíně se mohl zcela uzdravit. To oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím a následně procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi. Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu. Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SkinnyCoco Raw Beauty kokosový olej (118ml)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.