SkinnyCoco Kokosový zubní olej (60ml)

259 

Jde to i bez chemie.

Úplná novinka Skinny kokosový olej s terapeuticky účinným esenciálním olejem máty peprvé, pro zdravou formu čištění zubů, umí doslova zázraky.

To vše pomocí patentova
... Více...

Jde to i bez chemie.

Úplná novinka Skinny kokosový olej s terapeuticky účinným esenciálním olejem máty peprvé, pro zdravou formu čištění zubů, umí doslova zázraky.

To vše pomocí patentova
... Více...

Dostupnost: 15 skladem

Zasíláme zítra 23.10.2020

Katalogové číslo: SC005K Kategorie: , Štítek: Značka:

Je tu kokosový zubní olej a bělení zubů s ním jde i bez chemie.

Úplná novinka Skinny kokosový olej s terapeuticky účinným esenciálním olejem máty peprné, pro zdravou formu čištění zubů, umí doslova zázraky.

To vše pomocí patentované technologie Nutralock™. Tato doplňková řada Oil Pulling vás okouzlí svým čisticím efektem, a také navrací zubům svou bělost! Kokosový olej s přidáním esenciálního oleje z máty peprné zanechává ústa čistá a svěží. Vhodné pro celou rodinu, jen je důležité u dětí nad 3 roky, aby olej vyplivly!:-) Zubní olej vyplivnějte do odpadkového koše.

Co všechno dokáže kokosový zubní olej?

 • Navrací zubům přirozenou bělost
 • Osvěžuje dech
 • Detoxikuje ústa
 • Neničí zubní sklovinu díky alkalickému kokosovému oleji
 • Bez fluoridu
 • Neobsahuje toxická rozpouštědla
 • Bez chemie

Použití: Tuhý olej nabrat na svůj elektrický kartáček, nebo obyčejný kartáček a využijte místo pasty. Můžete jej použít i jako druhý krok po vyčištění zubů pastou. Několik dalších postřehů o tzv. Oil Pullingu najdete v tomto odkazu.

Použití při tzv. Oil pullingu: Naberte jednu kávovou lžičku do úst a nechte v ústech rozpustit. Poté “převalujte v ústech po cca 5 minut. Následně vyplivněte do odpadkového koše. Můžete opakovaně vzít jednu lžičku oleje a vyčistit zuby obvyklým způsobem. Nevyplachujte ústa. Doporučené dávkování je 1 – 2x denně.

TIPY OD ZÁKAZNÍKŮ (možnosti, jak využít olej)

 1. nejprve si očistit (klasicky) zuby, následně si dát Oil Pulling
 2. nejprve si dát Oil pulling a poté vyčistit zuby bez pasty (pouze kartáčkem, už bez pasty)
 3. tuhý Oil pulling nabrat na svůj kartáček a využít místo pasty
 4. večer namazat Oil pulling na hrudník pro lepší dýchání (díky peppermintu)
 5. nanést olej na nohy a ruce -> pro odpuzení hmyzu a klíšťat

100% PŘÍRODNÍ A ČISTÝ

Kokosový olej je jediný 100% raw alkalický kokosový olej na světě.

Výrobky Skinny & Co. neobsahují skryté toxiny. Všechno, co vyrábíme je bez chemie. Náš proces využívá chladný vzduch namísto tepla. Tento systém udržuje životaschopné mastné kyseliny s krátkým (SCFA) a středně dlouhým (MCFA) řetězcem, které podporují metabolismus. Snižují riziko rozvoje cukrovky 2. typu, obezity. Působí protizánětlivě.

Výrobky Skinny & Co. nepoužívají syntetické přísady a vůně, které použivá většina společností.

 

Složení

Skinny 100% RAW alkalický kokosový olej, Esenciální olej máty peprné

Značka

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Značka Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem.

Misí SkinnyCoco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který v pubertálním věku vážně onemocněl, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicíně se mohl zcela uzdravit. To oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím a následně procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi. Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu. Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SkinnyCoco Kokosový zubní olej (60ml)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.