SkinnyCoco Čistící olej pro citlivou pleť (59ml)

549 

Nebuďte taková citlivka.

Unikátní technologie Nutralock™, která vyrábí tento jedinečný kokosový olej nemá v podstatě limity. Olej vás rozjasní a vaše pleť bude zdravější. Čistící balzám pro
... Více...

Nebuďte taková citlivka.

Unikátní technologie Nutralock™, která vyrábí tento jedinečný kokosový olej nemá v podstatě limity. Olej vás rozjasní a vaše pleť bude zdravější. Čistící balzám pro
... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Zasíláme ješte dnes 20.10.2020

Katalogové číslo: SC002K Kategorie: , Štítek: Značka:

Nebuďte taková citlivka.

Unikátní technologie Nutralock™, která vyrábí tento jedinečný kokosový olej nemá v podstatě limity. Olej vás rozjasní a vaše pleť bude zdravější. Čistící balzám pro jednoduché odstranění make-upu na bázi kokosového oleje vás zcela překvapí svou schopností poskytnout ochranu před zanesenými póry a zároveň rychle odstranit make-up z obličeje. Přidané esenciální oleje vytvářejí složení, které je vhodné pro citlivou pleť. Neomezujte se.

Použití

  1. Odstraňte makeup – Naneste množství balzámu (velikosti 5Kč) a krouživými pohyby naneste na celou část obličeje. Doporučujeme navlhčeným hadříkem, houbou nebo vatovým tampónem.
  2. Čištění pleti – Následně navlhčeným hadříkem krouživými pohyby vyčistěte pleť. Poté opláchněte.
  3. Hydratace – Použijte další potřebné množství balzámu na obličej. Naneste rovnoměrně po celé pleti. Nezapomeňte na okolí očí a rtů. Určeno pro hydrataci pleti.

 

Složení

Cocos nucifera (100% RAW alkalický kokosový olej patentovaný Nutralock systémem), lavandula angustifolia, chamaemelum nobile, citrus aurantium, salvia officinalis

Značka

VĚŘÍME, ŽE ZDRAVÍ LIDÉ MĚNÍ SVĚT!

Značka Skinny Coco vznikla v roce 2018 a stala se výhradním distributorem kokosových produktů Skinny&Co. pro Českou republiku a Slovensko. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem.

Misí SkinnyCoco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez všech chemií, které se v dnešní době přidávají do většiny produktů.

Zakladatelem společnosti Skinny&Co. je Luke Geddie, který byl vychováván matkou, která se zajímala o zdravý životní styl. Luke má mladšího bratra Matta, který v pubertálním věku vážně onemocněl, a právě díky zdravému způsobu života a alternativní medicíně se mohl zcela uzdravit. To oba bratry vedlo k ještě větší víře ke zdravému stylu života. Když byl Luke dospělý, se svým bratrem odcestovali do jihovýchodní Asie za dobrodružstvím a následně procestovali celý kontinent. Pracovali v poradenství v Thajsku či jako dobrovolníci v sirotčincích v jižní Indii. Jejich cesta vyvrcholila ve Vietnamu, kde byli okouzleni místní přírodou a tvrdě pracujícími milými lidmi. Luke se rozhodl ve Vietnamu zůstat a začal tam pracovat ve společnosti pro import-export, kterou i sám založil. Během jeho pobytu mu místní obyvatelé představili inovativní způsob výroby kokosového oleje. Zároveň Luke zjistil, že kokos je extrémně všestranná a nepostradatelná surovina pro lidi žijící v tropických oblastech, protože je bohatý na vitamíny, minerály a kyselinu laurovou. Následně přivezl tímto způsobem vyrobený kokosový olej do své země a dal ho ochutnat svým kamarádům a rodině. Ti potvrdili, že je zcela odlišný od klasického kokosového oleje na trhu. Odhodlán se svým snem změnit svět si v roce 2013 nechal tento proces výroby patentovat a ze svého obývacího pokoje založil společnost Skinny&Co.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SkinnyCoco Čistící olej pro citlivou pleť (59ml)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.