Purity Vision Marocký jíl Rhassoul (200g)

189 

Marocký jíl jako tajemství krásy známé věky věků.


Marocký jíl Rhassoul je vhodný pro všechny typy pleti, zejména se hodí pro problematickou pleť se sklony k ekzémům a k ... Více...

Marocký jíl jako tajemství krásy známé věky věků.


Marocký jíl Rhassoul je vhodný pro všechny typy pleti, zejména se hodí pro problematickou pleť se sklony k ekzémům a k ... Více...

Dostupnost: 7 skladem

Značka:

Marocký jíl jako tajemství krásy známé věky věků.

Tento jíl Rhassoul je vhodný pro všechny typy pleti, zejména se hodí pro problematickou pleť se sklony k ekzémům a k akné.

Rhassoul pokožce dodává prospěšné minerály, jako je fosfor, vápník, sodík a mangan železitý. Díky tomu vyniká ve schopnosti absorbovat toxiny a nečistoty.

Marocké ženy si Rhassoul pro tuto vlastnost obílily už v 6. století n.l., kdy ho používaly při provádění očistných procedur. Mezi jeho další benefity se řadí posílení přirozené odolnosti pokožky, zpomalení procesu jejího stárnutí a redukce černých teček.

Použití:

Pleť – nasypte odhadem polévkovou lžíci jílu do ruky, přidejte vlažnou vodu v takovém množství, aby vám v dlani vznikla kašička. Tu pak pomocí prstů rozneste po obličeji. Pleťovou masku můžete nechat kompletně zaschnout a pak odrolit, čímž vám vznikne i drobný peeling. Druhá varianta je, že pleť přes smytím orosíte vodou – třeba naší Levandulovou vodou. Pro vyčištění pleti nechte masku působit cca 10-15 min, jak vám to bude příjemné.

Vlasy – pomocí kašičky z marockého jílu můžete bez problémů umýt vlasy. Dokonce se touto nopoo metodou mytí vlasů dokáže lehce prodloužit interval mytí vlasů. Použití je poměrně jednoduché. Až namícháte kašičku, jednoduše ji prsty naneste na navlhčené vlasy a promasírujte obdobně jako klasickým šamponem. Budete překvapeni, jak to pění. Důležitá část je řádné vymytí z vlasů. Díky přirozeně se vyskytujícím přírodním saponinům odstraní Marocký jíl z vlasů veškerou mastnotu a nečistoty.

Výroba: 

Marocký jíl, známý také pod jménem Rhassoul či Ghassoul, je velice jemná zemina, která se těží na severovýchodě Maroka. Z této oblasti si jej už léta dováží i česká značka Purity Vision.

Nechejte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda.

Hmotnost0.30 kg

Složení

100% Rhassoul – Marocký jíl/Moroccan Lava Clay

O značce

Česká značka Purity Vision, založená v roce 2008, nabízí vysoce kvalitní přírodní produkty za přátelskou cenu. Spojení nejnovějších vědeckých poznatků a tradičních časem prověřených postupů přináší moderní výrobky, které uspokojují dnešní potřeby i trendy. Produkty neobsahují konzervanty ani barviva a nejsou testované na zvířatech, při jejich výrobě byla navíc použita energie z obnovitelných zdrojů. ​Purity Vision máme rádi hlavně pro čistotu jejich výrobků. Jsou totiž tak čisté, že se dají i jíst! Do portfolia jsme je chtěli hned z několika důvodů: jsou to Češi jako my, mají skvělé produkty, které jsou tak univerzální a zároveň kvalitní, že to ani nejde popsat slovy. A den za dnem nám vyráží dech, jakou mírou se svými aktivitami například v Africe, na Filipínách nebo v Bulharsku zasazují o lepší svět. ​V Purity Vision respektují ekologické hledisko jak při získávání surovin a výrobě, tak při přepravě a prodeji. Většina produktů má certifikaci bio kvality, čímž představuje hodnoty, ve které sami věříme: kvalitu, spolehlivost, šetrnost a naději pro Zemi a lidstvo. Jejich čisté produkty jsou zákazníky pravidelně vyhledávány. Mezi nejoblíbenější produkty se stále řadí Růžová voda a Kokosový olej. Co je pecka výrobek na suchou pokožku a co mohu s klidem doporučit je od Purity Vision také Bambucké máslo.

Certifikace

CPK

Certifikace CPK zaručuje, že složky výrobku jsou minimálně z 85 % přírodního původu a obsahují pouze čisté přírodní složky a bio suroviny z ekologického zemědělství. Při výrobě se nepoužívají žádné umělé konzervanty, vonné látky ani barviva a výrobky neobsahují živočišné produkty a geneticky modifikované suroviny. Zároveň nesmí být testované na zvířatech.

CRUELTY FREE AND VEGAN

CRUELTY FREE AND VEGAN – Certifikát Cruelty free a Vegan je udělován společností PETA a zajišťuje, že finální produkt ani použité ingredience nebyly testovány na zvířatech. Kosmetika opatřená tímto certifikátem je nejen netestovaná na zvířatech, ale také nesmí obsahovat žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín apod.).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Purity Vision Marocký jíl Rhassoul (200g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…