Purity Vision Kávový peeling BIO (110g)

135 

Zbavte se pomerančové kůže jednou provždy!


Káva a tedy i kofein obsažené v tomto peelingu vám pomohou v boji s celulitidou a striemi. Kofein zrychluje krevní oběh, a tím vypíná a oživ ... Více...

Zbavte se pomerančové kůže jednou provždy!


Káva a tedy i kofein obsažené v tomto peelingu vám pomohou v boji s celulitidou a striemi. Kofein zrychluje krevní oběh, a tím vypíná a oživ ... Více...

Dostupnost: 2 skladem

Katalogové číslo: PV019K Kategorie: , Štítek:
Značka:

Zbavte se pomerančové kůže jednou provždy!

Káva a tedy i kofein obsažené v tomto peelingu vám pomohou v boji s celulitidou a striemi. Kofein zrychluje krevní oběh, a tím vypíná a oživuje pokožku. Vysoký obsah antioxidantů pomáhá z pokožky odbourávat toxiny a podporuje spalování podkožního tuku. Nechte se hýčkat jedinečným složením tohoto produktu. Kombinace Fair Trade Bio kávy arabiky, mořské soli, Bio Bambuckého másla a Raw Bio Kokosového oleje navíc do pokožky doplní hodnotné minerály, jako je vápník, draslík a sodík a vitamíny A, C, D, E a F. Lepší prokrvení kůže stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, což zpomaluje její stárnutí.

Kávový peeling krouživými pohyby vmasírujte na problematické partie, odstraníte tím odumřelé kožní buňky. Nechte chvíli působit a opláchněte teplou vodou. Vaše pokožka se krásně prokrví a prohřeje. Peeling je úžasnou prevencí, ale viditelně pomůže zahladit i již existující celulitidu a zjemnit linie strií.

Hmotnost0.26 kg

Složení

Fair Trade Bio káva arabika jemně mletá, mořská sůl jemně mletá, Bio Bambucké máslo, Raw Bio Kokosový olej, Rozmarýnový extrakt.

O značce

Česká značka Purity Vision, založená v roce 2008, nabízí vysoce kvalitní přírodní produkty za přátelskou cenu. Spojení nejnovějších vědeckých poznatků a tradičních časem prověřených postupů přináší moderní výrobky, které uspokojují dnešní potřeby i trendy. Produkty neobsahují konzervanty ani barviva a nejsou testované na zvířatech, při jejich výrobě byla navíc použita energie z obnovitelných zdrojů. ​Purity Vision máme rádi hlavně pro čistotu jejich výrobků. Jsou totiž tak čisté, že se dají i jíst! Do portfolia jsme je chtěli hned z několika důvodů: jsou to Češi jako my, mají skvělé produkty, které jsou tak univerzální a zároveň kvalitní, že to ani nejde popsat slovy. A den za dnem nám vyráží dech, jakou mírou se svými aktivitami například v Africe, na Filipínách nebo v Bulharsku zasazují o lepší svět. ​V Purity Vision respektují ekologické hledisko jak při získávání surovin a výrobě, tak při přepravě a prodeji. Většina produktů má certifikaci bio kvality, čímž představuje hodnoty, ve které sami věříme: kvalitu, spolehlivost, šetrnost a naději pro Zemi a lidstvo. Jejich čisté produkty jsou zákazníky pravidelně vyhledávány. Mezi nejoblíbenější produkty se stále řadí Růžová voda a Kokosový olej. Co je pecka výrobek na suchou pokožku a co mohu s klidem doporučit je od Purity Vision také Bambucké máslo.

Certifikace

BIO

Certifikační znak tzv. „BIO zebra“ představuje celostátní ochrannou známku pro bio potraviny. Toto národní logo se používá k označení produktů ekologického zemědělství a certifikát je vydáván nezávislými kontrolními organizacemi. Certifikace je udělena, jen pokud produkt splňuje veškerá ustanovení zákona o ekologickém zemědělství.

Při kontrolách se důraz klade hlavně na prostředí, ve kterém žijí hospodářská zvířata, čím jsou krmena a zda nejsou nějakým způsobem zanedbávána. U plodin se prověřuje místo a způsob skladování a je zakázáno používat herbicidy, pesticidy či umělá hnojiva.

FAIRTSA

FAIRTSA – The Fair Trade sustainability Alliance, česky Aliance spravedlivého obchodování je zaměřena na zlepšení života zemědělců a pracovníků v celém řetězci obchodování.

Fair Trade je tržní přístup k mezinárodnímu obchodu, kde eticky smýšlející kupující investují do společenské odpovědnosti, aby posílili postavení lidí, kteří tyto produkty vyrábějí.

CPK BIO

CPK BIO – “BIO” znamená, že kromě standardů pro CPK (neobsahuje syntetické sloučeniny a látky škodlivé organizmu) zaručuje také původ bio surovin. Ty musí nejméně z 20 % pocházet z ekologického zemědělství.

CPK

Certifikace CPK zaručuje, že složky výrobku jsou minimálně z 85 % přírodního původu a obsahují pouze čisté přírodní složky a bio suroviny z ekologického zemědělství. Při výrobě se nepoužívají žádné umělé konzervanty, vonné látky ani barviva a výrobky neobsahují živočišné produkty a geneticky modifikované suroviny. Zároveň nesmí být testované na zvířatech.

CRUELTY FREE AND VEGAN

CRUELTY FREE AND VEGAN – Certifikát Cruelty free a Vegan je udělován společností PETA a zajišťuje, že finální produkt ani použité ingredience nebyly testovány na zvířatech. Kosmetika opatřená tímto certifikátem je nejen netestovaná na zvířatech, ale také nesmí obsahovat žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín apod.).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Purity Vision Kávový peeling BIO (110g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Vilibaldo Žínka z biobavlny
  • Kvitok T-Zone slupovací maska pro problematickou pleť
  • Čistící peeling
  • přírodní tampony na odlíčení