Sleva!

Make Me Bio Levandulová voda Violet Fields (100ml)

125 

Tato čirá voda s neobvyklou vůní se vyrábí parní destilací kvetoucích květů levandule. Hydrosol zklidňuje mysl a tělo. Objevte nesrovnatelné vlastnosti jedinečných ingrediencí.


... Více...

Tato čirá voda s neobvyklou vůní se vyrábí parní destilací kvetoucích květů levandule. Hydrosol zklidňuje mysl a tělo. Objevte nesrovnatelné vlastnosti jedinečných ingrediencí.


... Více...

Dostupnost: 4 skladem

Značka:

Tato čirá levandulová voda s neobvyklou vůní se vyrábí parní destilací kvetoucích květů levandule. Hydrosol zklidňuje mysl a tělo. Objevte nesrovnatelné vlastnosti jedinečných ingrediencí.

Po umytí obličeje navlhčete pokožku levandulovou vodou. Používejte ráno a večer nebo častěji, podle vašich potřeb. Pohodlný rozprašovač umožňuje rovnoměrné použití produktu.

Levandulová voda Violet Fields je vhodná pro všechny typy pleti. Zvláště se doporučuje pro smíšenou a mastnou pleť.

Hmotnost0.12 kg
Typ pleti

,

Čištění pleti

Složení

Lavandula Angustifolia ‹English Lavender› Flower Water

O značce

Make Me Bio  založili jako čistě přírodní značku manželský pár Ania a Bartek, kteří sdílejí společnou vášeň pro zdravý životní styl. Vždy věřili, že přírodní kosmetika není jen přechodnou módou nebo sezónním módním prohlášením. Věřili, že je to způsob myšlení o zdraví a péči o vaše tělo. Právě toto přesvědčení je přimělo spojit síly i na poli businessu a dosahují tak společných snů. Vytváří produkty, které jsou přístupné všem, s přísadami a kvalitou, které výrazně vynikají od těch, které vyrábějí velké korporace. Make Me Bio je zcela přírodní, založená na rostlinných výtažcích z testovaných organických plodin, za studena lisovaných a nerafinovaných olejů a čistých vitaminů. Produkty značky vděčí za svou vysokou kvalitu pečlivému výběru a vyvážené kombinaci přírodních ingrediencí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Make Me Bio Levandulová voda Violet Fields (100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Purity Vision Levandulová voda BIO
  • Purity Vision Růžová voda BIO
  • Sleva! Make Me Bio Květinová voda z cistus Herbal Forest
  • Kvitok Květinová voda Skalní růže