Sleva!

Make Me Bio Květinová voda z cistus Herbal Forest (100ml)

134 

Voda Cistus poskytuje hloubkové čištění a napíná pokožku. Mezi její vlastnosti patří rozjasnění, regenerace a tonizace pleti. Brilantně čistí a zpevňuje pokožku. Poskytuje hloubkové čištění a stahu ... Více...

Voda Cistus poskytuje hloubkové čištění a napíná pokožku. Mezi její vlastnosti patří rozjasnění, regenerace a tonizace pleti. Brilantně čistí a zpevňuje pokožku. Poskytuje hloubkové čištění a stahu ... Více...

Dostupnost: 4 skladem

Značka:

Voda Cistus poskytuje hloubkové čištění a napíná pokožku. Mezi její vlastnosti patří rozjasnění, regenerace a tonizace pleti. Brilantně čistí a zpevňuje pokožku. Poskytuje hloubkové čištění a stahující účinek.

Má zjasňující, regenerační a tonizující vlastnosti.

Po umytí obličeje navlhčete pokožku hydrolátem. Používejte ráno a večer nebo v případě potřeby častěji. Před použitím lahvičku protřepejte. Sprej vám umožní produkt rovnoměrně aplikovat. Skladujte na stinném místě.

Tuto vodu můžete použít jako tonikum k čištění pokožky nebo před nanesením hydratačního krému. Bude to také skvělá maska na obličej, pokud bude smíchána s jílem vhodným pro váš typ pleti.

Hmotnost0.12 kg
Typ pleti

,

Čištění pleti

Složení

Cistus Ladaniferus Leaf / Stem Water ‹Cistus›, Aqua ‹Water›, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid

O značce

Make Me Bio  založili jako čistě přírodní značku manželský pár Ania a Bartek, kteří sdílejí společnou vášeň pro zdravý životní styl. Vždy věřili, že přírodní kosmetika není jen přechodnou módou nebo sezónním módním prohlášením. Věřili, že je to způsob myšlení o zdraví a péči o vaše tělo. Právě toto přesvědčení je přimělo spojit síly i na poli businessu a dosahují tak společných snů. Vytváří produkty, které jsou přístupné všem, s přísadami a kvalitou, které výrazně vynikají od těch, které vyrábějí velké korporace. Make Me Bio je zcela přírodní, založená na rostlinných výtažcích z testovaných organických plodin, za studena lisovaných a nerafinovaných olejů a čistých vitaminů. Produkty značky vděčí za svou vysokou kvalitu pečlivému výběru a vyvážené kombinaci přírodních ingrediencí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Make Me Bio Květinová voda z cistus Herbal Forest (100ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Kvitok Květinová voda Skalní růže
  • Purity Vision Růžová voda BIO
  • Purity Vision Levandulová voda BIO
  • Sleva! Make Me Bio Konopná voda Hemp Care