Kvitok Přenosná ALU dóza

65 

Nejlehčí a nejpraktičtější obal na tuhá mýdla a tuhé šampony.

Jednoduchá a praktická přenosná hliníková dózička se šroubovacím víčkem na oblíbené tuhé produkty. Dózu užijete jak do
... Více...

Nejlehčí a nejpraktičtější obal na tuhá mýdla a tuhé šampony.

Jednoduchá a praktická přenosná hliníková dózička se šroubovacím víčkem na oblíbené tuhé produkty. Dózu užijete jak do
... Více...

Dostupnost: 7 skladem

Zasíláme v pondělí 28.09.2020

Katalogové číslo: KVAD001K Kategorie: Štítky: , Značka:

Nejlehčí a nejpraktičtější obal na tuhá mýdla a tuhé šampony.

Jednoduchá a praktická přenosná hliníková dózička se šroubovacím víčkem na oblíbené tuhé produkty. Dózu užijete jak doma pro uschování šampónu tak na cestách.

Zabraňuje kontaktu kosmetických produktů se slunečním zářením a prodlužuje tak jejich životnost. Vnitřek dózy je potažen speciální vrstvou pryskyřice, díky které produkt nepřichází do styku s hliníkem. Skladujte dózu na suchém místě.

TIP! Možná si řeknete, proč hliník. Ale věřte, že je to jeden z nejrecyklovanějších materiálů. Ve sběrnách odpadu stojí lidi speciálně hledající hliníkové obaly. Je to z toho důvodu, že hliník se může dokola znovu a znovu zpracovat bez toho, aniž by ztratil na hodnotě či objemu.

Složení

aluminium

Značka

Kvitok je čistě přírodní kosmetika, která k nám přichází od slovenské obce Humenné, z malebné přírody Vihorlatských vrchov.

Kosmetika Kvitok je vyráběna z čistě přírodních surovin, a až na kozí mléko či včelí vosk, se jedná o suroviny rostlinného původu. V nabídce najdete veganské / vegetariánské kosmetické produkty pro komplexní péči o pleť, tělo či vlasy. Kosmetika Kvitok dokáže pomoci i při specifických problémech, jako jsou akné, atopický ekzém, suchá pokožka, celulitida či lupy.

Značka Kvitok si za své poslání klade výrobu té nejčistší přírodní kosmetiky, která v maximální možné míře čerpá z darů přírody. Stejně tak ale ráda čerpá z moderních poznatků, takže přepuštěné sádlo s bylinkami rozhodně nečekejte!

Při výrobě upřednostňují ingredience z darů přírody, které s naší pokožkou spolupracují. Jejich práce však není založena na tradičních receptech z pradávných vzácných knih “staré matky”. Lidové léčitelství je vyhledávané stále větší skupinou lidí a v Kvitku to propojili rovnou se skutečnými vědeckými poznatky.

Recepty a produkty společnosti Kvitok jsou vyladěné do nejmenšího detailu a splňují vysoké standardy společnosti na výrobu, kvalitu i balení. Jako jediná slovenská kosmetická značka mají oprávnění a získali certifikaci Cruelty Free International Leaping Bunny, tedy certifikaci o tom, že jejich kosmetika není testovaná na zvířatech.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kvitok Přenosná ALU dóza”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.