Sleva

Klára Rott Svěžest – Hydrolát Rooibos pro všechny typy pleti (100ml)

590  479 

Rooibos elixír přináší viditelné zpevnění pleti

Tato silná koncentrace hydrolátu z listů čajovce kapského zvaného rooibos má značné antioxidační účinky. Chrání pleť před působením volných ra
... Více...

Rooibos elixír přináší viditelné zpevnění pleti

Tato silná koncentrace hydrolátu z listů čajovce kapského zvaného rooibos má značné antioxidační účinky. Chrání pleť před působením volných ra
... Více...

Dostupnost: 6 skladem

Zasíláme zítra 29.10.2020

Katalogové číslo: KRHY001K Kategorie: , Štítky: , Značka:

Hydrolát Rooibos je elixír, který přináší viditelné zpevnění pleti

Tato silná koncentrace hydrolátu z listů čajovce kapského zvaného rooibos má značné antioxidační účinky. Chrání pleť před působením volných radikálů a jejím následným poškozením. Tím pomáhá zpomalovat tvorbu vrásek a proces stárnutí pokožky. Přispívá k obnovení přirozené hydratace kůže. Podporuje regeneraci namáhané pokožky. Rozjasňuje a vyživuje unavenou pleť. Napomáhá k lepší elasticitě a pevnosti kůže. Má zklidňující účinky na pleť i psychiku.

Bio hydrolát (květinovou vodu) z rooibosu je vyroben v ČR destilací ze sušených listů rooibosu v silné koncentraci 1:10. Hlavním důvodem destilace ze sušených listů je mnohonásobně vyšší koncentrace účinných aktivních látek v sušině oproti výrobě hydrolátů z čerstvých listů. Rooibos je nápoj připravovaný  z keře nazývaného čajovec kapský (Aspalathus linearis). Rooibos obsahuje zejména fenolické látky a flavonoidy s prokázanými antioxidačními účinky a některé minerální látky.

 • pro všechny typy pleti, zejména pro zralou
 • hydrolát rooibos je květinová voda listů čajovce kapského
 • 100% přírodní
 • přímá vlastní výroba destilací ze sušených listů rooibos
 • silná koncentrace aktivních látek 1:10
 • antioxidační účinky
 • chrání před volnými radikály
 • zpomaluje tvorbu vrásek a stárnutí pleti
 • rozjasňuje a vyživuje
 • balení 100ml
 • česká značka kosmetiky

Další typy na zlepšení stavu pleti a předcházení předčasnému stárnutí najdete v našem blogu – odkaz zde

Složení

Aspalathus Linearis Water (bio hydrolát z rooibosu)

Značka

Klara Rott není jen značka. Je to také osobní příběh o hledání účinné kosmetiky bez všudypřítomné chemie, objevování aktivních látek čistě přírodního původu a nalézání harmonie mezi nimi.

Základ všech přípravků tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které si jako jediní v ČR vyrábí značka Klara Rott sama. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou tím pádem zaručit až padesátkrát vyšší koncentraci a tím i účinnost, než bývá běžné. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, aby zůstal zachován vysoký obsah aktivních účinných látek. Přípravky Klara Rott tvoří výhradně aktivní účinné látky, které jsou pro vaši pleť jednoznačně prospěšné – celkem jich je použito na 120. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo v kosmetice jinak běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani žádné další syntetické či neúčinné látky. Výjimečnost kosmetiky Klara Rott podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky intenzivně vyhlazují vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky a vitalitu kmenových buněk, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.

Klara Rott používá výhradně 100% přírodní suroviny, jejichž původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování jsou zcela zásadní pro koncový produkt. Všechny suroviny (u nichž to je možné) mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Recyklovatelné skleněné obaly jsou samozřejmostí.

Do produktů není nepřidávána žádná voda. A je pro to důvod – její pozitivní účinky na pleť jsou totiž nulové. Namísto vody, jejímž používáním výrobci jen výrazně snižují výrobní náklady, tvoří základ všech přípravků od Klary Rott jejich vlastní bio hydroláty. Jejich výroba je sice náročná a nákladná, jejich účinek za to ovšem stojí.

„K výrobě vlastní kosmetiky mě před mnoha lety přivedla zoufalá situace na trhu. Stačil letmý pohled na složení jakéhokoli přípravku, aby mě odradila buď přítomnost chemických látek zcela nevhodných pro pleť, nebo sice přírodní složení, ovšem nevalné kvality. Pokud jsem chtěla používat opravdu kvalitní, účinnou a zároveň přírodní a bio kosmetiku, u níž se nebude šetřit na surovinách, nezbývalo mi než se do její výroby pustit sama. 

Několik let jsem na vývoji vlastní kosmetiky vhodné i pro problematickou pleť spolupracovala s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí, než jsem našla vyvážené kombinace, které skutečně pomáhají pleti zbavit se obtíží. Každý přípravek z naší nabídky je tak léty a zkušenostmi vyladěný mix toho nejlepšího možného, co jsem za ty roky po celém světě objevila, a co pomohlo mně i mnoha dalším. “ 

Klára Rott, zakladatelka značky

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Klára Rott Svěžest – Hydrolát Rooibos pro všechny typy pleti (100ml)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.