Dulcia Konjak houbička na čištění pleti (8cm)

139 

Konjak houbička na čištění pleti.

Konjaková houbička na čištění pleti odstraňuje veškeré nečistoty z pleti a zanechává ji jemnou a prozářenou. Působí přirozeně antibakteriálně
... Více...

Konjak houbička na čištění pleti.

Konjaková houbička na čištění pleti odstraňuje veškeré nečistoty z pleti a zanechává ji jemnou a prozářenou. Působí přirozeně antibakteriálně
... Více...

Dostupnost: 9 skladem

Zasíláme zítra 30.10.2020

Katalogové číslo: DU001K Kategorie: , Štítek: Značka:

Konjak houbička na čištění pleti.

Konjaková houbička na čištění pleti odstraňuje veškeré nečistoty z pleti a zanechává ji jemnou a prozářenou. Působí přirozeně antibakteriálně a při dlouhodobém správném používání vede ke zmenšování pórů. Používání konjakové houbičky podporuje přirozenou cirkulaci krve a napomáhá díky masáží pleti i k rychlejší a přirozené obnově pleťových buněk. Houbička je 100% rozložitelná.

Vhodné pro všechny typy pleti.

Použití: Ponořte houbičku do teplé vody a počkejte až změkne. Pak z ní jemně vymačkejte vodu a můžete houbičku použít. Jemně masírujte obličej, krk a dekolt. Můžete ji použít samostatně nebo v kombinaci s mycími gely, emulzí či mýdlem. Houbičku po použití důkladně propláchněte vodou a zavěšenou nechte uschnout. Houbičku propláchněte mýdlem a jednou týdně doporučujeme vysterilovat ponořením do horké vody. Takto Vám houbička vydrží 6.8 týdnů.

Složení

konjac plant (zmijovec indický)

Značka

Slovenská značka přírodní, ručně vyráběné kosmetiky Dulcia je založena na myšlence návratu k přírodě. Jsou to naše favoritky, protože vyznávají stejnou filosofii jako my – Méně je někdy více.

Své produkty postupně rozšiřují na základě potřeb svých zákazníků. Dulcia obsahuje téměř 100% přírodní látky s prokazatelně ověřeným příznivým účinkem. Za Dulciou stojí dvě kamarádky Lucie a Lucie, které pochází z bylinkářských a mastičkářských rodin. V jejich rodinách se bylinky a masti prolínaly od nepaměti. Společně se svými kamarády a rodinami testují nové receptury a vymýšlí ty nejlepší kombinace, které jsou balzámem pro vaše tělo, ale i mysl.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dulcia Konjak houbička na čištění pleti (8cm)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.