Kvitok
Život podle BIOPLACE

O ZNAČKÁCH – Navia se mění na Kvitok

Nebudeme Vás strašit výkřiky o tom, že Navia končí a rovnou to vybalíme. Je tu Kvitok. Kvitok je nový název pro produkty Navia. Značka se musela díky výzvě zahraniční společnosti přejmenovat. Majitelka značky Martina Dudová o celém tomto procesu promluvila na videu – zde máte odkaz.

Prakticky to nyní bude fungovat tak, že budeme doprodávat postupně produkty se značkou Navia a nově budeme naskladňovat produkty Kvitok. S touto změnou se pojí i otázky, např. jak to bude s produkty.

Produkty

Kvitok zachová veškerou kvalitu a receptury původních produktů. Nedochází k žádné změně kvality produktů. Právě naopak. Kvitok je první slovenská značka, která získala Cruelty Free International Leaping Bunny. Jediný celosvětově uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti udávající, že takto označené produkty nejsou testovány na zvířatech.

O značce

Kvitok je čistě přírodní kosmetika, která k nám přichází od slovenské obce Humenné, z malebné přírody Vihorlatských vrchov.

Kosmetika Kvitok je vyráběna z čistě přírodních surovin, a až na kozí mléko či včelí vosk, se jedná o suroviny rostlinného původu. V nabídce najdete veganské / vegetariánské kosmetické produkty pro komplexní péči o pleť, tělo či vlasy. Kosmetika Kvitok dokáže pomoci i při specifických problémech, jako jsou akné, atopický ekzém, suchá pokožka, celulitida či lupy.

Značka si za své poslání klade výrobu té nejčistší přírodní kosmetiky, která v maximální možné míře čerpá z darů přírody. Stejně tak ale ráda čerpá z moderních poznatků, takže přepuštěné sádlo s bylinkami rozhodně nečekejte!

Při výrobě upřednostňují ingredience z darů přírody, které s naší pokožkou spolupracují. Jejich práce však není založena na tradičních receptech z pradávných vzácných knih „staré matky“. Lidové léčitelství je vyhledávané stále větší skupinou lidí a v Kvitku to propojili rovnou se skutečnými vědeckými poznatky.

Recepty a produkty společnosti Kvitok jsou vyladěné do nejmenšího detailu a splňují vysoké standardy společnosti na výrobu, kvalitu i balení. Jako jediná slovenská kosmetická značka mají oprávnění a získali certifikaci Cruelty Free International Leaping Bunny, tedy certifikaci o tom, že jejich kosmetika není testovaná na zvířatech.

Co se teď bude dít?

Stále ze skladu od Kvitku dostáváme ještě produkty s původním logem – Navia. Postupně však vyrábějí a obměňují do nových obalů. Kvalita, velikosti a obaly (kromě loga) zůstávají neměnné. A co se Kvitku také povedlo, že se tato změna nepromítla do ceny produktů.

Tak se nového názvu nebojme a pojďme je podpořit 😉 Například jejich řada na vlasy je top.

pěkný den
Lenka


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *