Péče o vlasy

Přírodní zázrak v péči o pleť – kosmetika Caltha

kosmetika Caltha

Je to opravdu tak. Kosmetika CALTHA je kvalitní česká přírodní kosmetika. Její gró spočívá v tom, že je vyráběná ručně a s láskou v malebné oblasti Hané v Olomouci. Míša Vaněčková je její zakladatelkou, a tedy i stěžejním pilířem celé značky, která vznikla v roce 2016. Caltha (lat. blatouch) je navíc certifikovaná Státním zdravotním ústavem.

Filozofie

V Caltha mají široký výběr produktů. Začalo to přírodním mýdlem a postupně to přerostlo až po kompletní péči o tělo, vlasy, obličej, ale třeba i dětskou kosmetiku či produkty pro naše mazlíčky. Při výrobě produktů jsou používány pouze ověřené přírodní zdroje nejvyšší kvality např. z Francie, Velké Británie, ale také naší domoviny, České republiky. Zaměřují se primárně na výrobu produktů vyživujících a regeneračních pro naši pokožku. Sama Míša tvrdí, že výroba mýdla je úžasná alchymie, ze které vychází krásný, voňavý a tělu prospívající produkt. Vychází také z bohaté historie tvorby mýdla.

Mýdla

Výživu v produktech značky Caltha zajistí blahodárné ingredience a absence syntetických přísad a konzervantů. Ve všech mýdlech jsou vyživující rostlinné oleje nejvyšší kvality a přidávají se do nich např. sladkovodní řasy – chlorella a spirulina, jejichž výhodou je, že jsou bohaté na chlorofyl a výrazně pomáhají s regenerací pokožky. Med zase pokožku zvláčňuje a hydratuje a v neposlední řadě se k přirozené součásti mýdla – glycerinu, připojuje i včelí vosk, jež pokrývá kůži jemným filmem, čímž ji chrání před nepříznivými vlivy. Obě tyto složky jsou získávány od oceněného včelaře. Kromě vyživujících složek v mýdle najdete také minerální oxidy a přírodní, které tvoří mýdlům krásnou barvu. Nechybí ani esenciální oleje pro nádhernou vůni přírody a květin.

pleťový krém caltha

Krémy 

V Caltha se nevyrábějí jen mýdla, ale i kompletní péče o tělo i obličej. Mezi krémy najdete krémy na vodní bázi, ale i ty hutnější bez vody. Všechny krémy však obsahují BIO oleje lisované za studena, které jsou pro pokožku opravdu blahodárné a některé z nich obsahují např. i naší pokožce vlastní kyselinu hyaluronovou. Krémy jsou hodně populární, neboť jejich účinky jsou viditelné a pleť se má jak v bavlnce.

Šampony
šampon Caltha

Caltha tekuté šampony jsou velice žádané protože to, jakým způsobem pomáhají stabilizovat pokožku hlavy či posilují vlasy jako takové, to je opravdu učiněný zázrak. Nejpopulárnější z nabídky šamponů je bezesporu Kopřivový šampon, který je vhodný pro rychle se mastící vlasy. Také velmi pozitivní reakce od zákazníků máme na Lopuchovým šampon, který posiluje vlasy, zabraňuje vypadávání vlasů a posiluje vlasové kořínky.

Kromě výše zmíněných produktů v nabídce naleznete i zubní pasty, balzámy na rty, deodoranty, tekuté i tuhé šampony, nebo třeba mýdlenky. Určitě stojí za to se na značku podívat a vyzkoušet.

Vaše Eli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *