Yellow & Blue Žlučové mýdlo (140g)

55 

Žlučové mýdlo na praní, odstraňovač skvrn


Toto mýdlo si zamilujete R ... Více...

Žlučové mýdlo na praní, odstraňovač skvrn


Toto mýdlo si zamilujete R ... Více...

Dostupnost: 2 skladem

Katalogové číslo: YB025D Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

Žlučové mýdlo na praní, odstraňovač skvrn

Toto žlučové mýdlo si zamilujete – je naprostý přeborník na likvidaci skvrn od mastnoty, potu, trávy, krve, hlíny, ale i ovocných a zeleninových šťáv. Odstraní je z oblečení i dalšího textilu.
Prací mýdlo s přídavkem hovězí žluče, která obsahuje různé druhy enzymů rozkládajících tuky a bílkoviny.

K čemu se používá

  • Velmi účinné v odstraňování skvrn a nečistot (mastnota, krev, inkoust, šmír, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťávy, hlína, pot na límečcích a manžetách košil apod.).
  • Skvělé pro odstranění skvrn z pratelných látkových plen a látkových menstruačních vložek.
  • Žlučové mýdlo je vhodné na praní bílých a stálobarevných textilií z přírodních vláken i směsných tkanin.
  • Nabízíme i čistě rostlinnou alternativu tohoto prostředku – Olivové mýdlo s citronovým extraktem.

Jak se používá

Navlhčete textil v místě skvrny, naneste mýdlo a promněte zašpiněné místo. Promnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál, tzn. hedvábná halenka nesnese takové mnutí, jako snesou třeba rifle. Nechte zhruba 15 minut účinkovat, poté místo důkladně vypláchněte nebo vyperte celý oděv ať už ručně, nebo v pračce s pracím práškem na barevné nebo s pracím práškem na bílé prádlo. Pokud skvrna nezmizí celá, proces opakujte, dokud se jí nezbavíte.

Na co si dát pozor

Skvrny bílkovinného typu (krev, mléčné produkty) je nutné před praním ošetřit ve studené vodě. Bílkoviny se v teplé vodě srazí a pak je téměř nemožné je odstranit.Při ošetření barevného textilu si předem raději otestujte jeho stálobarevnost aplikací na místě, které není vidět.

Na mýdle je bílý povlak, není zkažené?

Případný bílý práškový povlak na povrchu mýdla není na závadu – jedná se o vysrážený chlorid sodný (sůl).

Hmotnost0.14 kg

Složení

>30 % mýdlo (sodné soli mastných kyselin – bez palmového oleje), < 5 % glycerin, žlučové enzymy.

O značce

Yellow&Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008 a přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Produkty můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení. Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow&Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow&Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout. Ekologická drogerie je další krok ke zdravé a společensky odpovědné domácnosti, která ví, co dělá. Pro svět je důležité, abyste ostře sledovali jednotlivé kroky vaší péče o domácnost, mytí nádobí nebo praní. Tak abyste věděli, co děláte a nemuseli každý den řešit ekologický dopad vašich činů. Účinnost a naprostá bezpečnost ekologických a přírodě šetrných produktů Vám dodá jistotu a bezpečí péči o vaši rodinu a domácnost. Moment, kdy se rozhoduje, čím vyprat nebo vytřít už je pryč, protože s ekologicky šetrnými produkty nemůžete nikdy udělat chybu.

Certifikáty

ecogarantieEcogarantie® je mezinárodní nezisková organizace s více než 20letou historií a zaměřením na drogistické a kosmetické produkty. Má minimální ekologickou stopu (suroviny, energie, výroba, obaly, doprava), je bezpečný a šetrný vůči životnímu prostředí i zdraví spotřebitele. Obsahuje suroviny pocházející z obnovitelných zdrojů, pokud je to možné. Použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervačních látek je přísně regulováno. Neobsahuje ropné produkty ani GMO. Všechny rostlinné výtažky jsou 100% přírodní. Je zcela biologicky rozložitelný. Není testovaný na zvířatech. V průběhu celého výrobního procesu jsou dodržována lidská práva a zaměstnanci nejsou jakkoli diskriminováni. Obal informuje o potenciálních nebezpečích týkajících se použitých látek.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Yellow & Blue Žlučové mýdlo (140g)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • OnlyEco Hypoalergenní tekutý prací prostředek na dětské prádlo a ložní prádlo