Yellow & Blue Pomerančový odmašťovač (sprej 750ml)

99 

Non toxic odmašťovač do každé rodiny. žádné podráždění kůže.

Pomerančový odmašťovač ve spreji od Yellow & Blue se
... Více...

Non toxic odmašťovač do každé rodiny. žádné podráždění kůže.

Pomerančový odmašťovač ve spreji od Yellow & Blue se
... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Zasíláme ješte dnes 20.10.2020

Katalogové číslo: YB008D Kategorie: , Štítky: , , , Značka:

Non toxic odmašťovač do každé rodiny. žádné podráždění kůže.

Pomerančový odmašťovač ve spreji od Yellow & Blue se stane nezbytným dalším členem vaší domácnosti. Jak se ta non toxic rodina pěkně rozrůstá, co? Poradí si s povrchovými skvrnami, a to i těmi mastnými nebo od žvýkaček či inkoustu. Je vhodný také k odstraňování fleků na kobercích i dalších typech podlah, na dřevěné nebo keramické povrchy. Díky neutrálnímu pH ho můžete použít také na mramor.

Tento univerzální odmašťovač od Yellow & Blue se díky šikovnému rozprašovači snadno nanáší. Jednoduše ho nanesete na skvrnu a setřete. Tvoří ho mimo jiné terpeny z pomerančových slupek, které nejen výborně čistí a mírně dezinfikují, ale také čističi dodávají příjemnou vůni. Odmašťovač je vhodný i na stálobarevné textilie.

Použití: Čistič ve spreji s příjemnou pomerančovou vůní je díky neutrálnímu pH vhodný jak na textilie či podlahy, tak na mramorové povrchy.

Dávkování: Sprej naneste na skvrnu a setřete. Při velkém znečištění nechte působit několik minut.

Upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (224 919 293; 224 915 402) nebo lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte při teplotě 5 – 30 °C.

Nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu. Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění vyčistit několikrát výplachem vody a poté je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

Složení

< 5 % pomerančové terpeny, neionické tenzidy, anionické tenzidy, d-limonene.

Značka

Yellow & Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008. Značka Yellow & Blue přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Yellow & Blue můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů značky Yellow & Blue je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení.

Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow & Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow & Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Pomerančový odmašťovač (sprej 750ml)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.