Yellow & Blue Gel na nádobí s citronovou silicí (750ml)

105 

Non toxic gel na nádobí účinně umyje a pečlivě chrání Vaše ruce

Gel na nádobí od Yellow & Blue pro ruční mytí nádobí
... Více...

Non toxic gel na nádobí účinně umyje a pečlivě chrání Vaše ruce

Gel na nádobí od Yellow & Blue pro ruční mytí nádobí
... Více...

Dostupnost: 3 skladem

Zasíláme zítra 20.04.2021

Katalogové číslo: YB004D Kategorie: , Štítek:
Značka:

Non toxic gel na nádobí účinně umyje a pečlivě chrání Vaše ruce

Gel na nádobí od Yellow & Blue pro ruční mytí nádobí využívá účinných čisticích schopností mýdlových ořechů. Ty si spolehlivě poradí s mastnotou i odolnými nečistotami.  Zároveň jsou šetrné k pokožce rukou, kterou zbytečně nedráždí a nevysušují. Díky tomu mohou mycí gel bez obav používat i osoby s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím. Díky svému šetrnému složení je gel na nádobí také vhodný pro non toxic domácnosti.

Základ mycího gelu na nádobí tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, a rostlinné tenzidy. Tyto dvě látky při kontaktu s vodou vytvoří hustou krémovou pěnu, která účinně odstraní zbytky jídla i připečenou mastnotu. Rostlinné silice z citrusových plodů dodávají gelu příjemnou vůni a zároveň slouží jako přirozená přírodní dezinfekce.

Jednoduché avšak účinné složení si poradí s nečistotami a zároveň je šetrné k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Gel na ruční mytí nádobí využívá čisticích schopností mýdlových ořechů. Ty si spolehlivě poradí s mastnotou i odolnými nečistotami.

Dávkování: Malé množství gelu rozmíchejte v teplé vodě. Pro odstranění odolných nečistot aplikujte gel přímo na znečištěný povrch a za pomoci houbičky vyčistěte. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Hmotnost0.81 kg

Složení

5-15 % neionický tenzid rostlinného původu; < 5 % anionický tenzid, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný, přírodní citronová silice (obsahuje parfém limonene, beta-pinene, gama-terpinene – může vyvolat alergickou reakci).

O značce

Yellow&Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008 a přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Produkty můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení. Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow&Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow&Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout. Ekologická drogerie je další krok ke zdravé a společensky odpovědné domácnosti, která ví, co dělá. Pro svět je důležité, abyste ostře sledovali jednotlivé kroky vaší péče o domácnost, mytí nádobí nebo praní. Tak abyste věděli, co děláte a nemuseli každý den řešit ekologický dopad vašich činů. Účinnost a naprostá bezpečnost ekologických a přírodě šetrných produktů Vám dodá jistotu a bezpečí péči o vaši rodinu a domácnost. Moment, kdy se rozhoduje, čím vyprat nebo vytřít už je pryč, protože s ekologicky šetrnými produkty nemůžete nikdy udělat chybu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Gel na nádobí s citronovou silicí (750ml)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Yellow & Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule
  • Sonett Prostředek na nádobí s citrónem
  • OnlyEco Hypoalergenní prostředek na nádobí
  • Sonett Prostředek na nádobí Sensitive