Yellow & Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule (sprej 750ml)

199 

Dezinfekční prostředek je v dnešní době pomocník číslo jedna

Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule od Yellow &
... Více...

Dezinfekční prostředek je v dnešní době pomocník číslo jedna

Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule od Yellow &
... Více...

Dostupnost: 8 skladem

Zasíláme v pondělí 26.10.2020

Katalogové číslo: YB002D Kategorie: , Štítky: , , , , Značka:

Dezinfekční prostředek je v dnešní době pomocník číslo jedna

Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule od Yellow & Blue je ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu, která je určená pro účinné čištění všech pevných povrchů v domácnosti. Využijete ji tak nejen v koupelně a na WC, ale také např. v kuchyni. Osobně jsme otírali i povrchy, které přicházejí do častého kontaktu s pokožkou – kliky, klíče atp. Abychom byli v bezpečí za jakýchkoli podmínek.

Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy a je vhodná i do domácnosti s malými dětmi a zvířecími mazlíčky. Svěží vůni tvoří esenciální oleje z levandule a citronovníku, které take sami o sobě přirozeně pomáhají dezifekci. Šetrná ale zároveň účinná dezinfekce neobsahuje žádné syntetické a dráždivé látky a nepředstavuje tak zátěž životnímu prostředí. Je tvořena pouze vysokoprocentním přírodím alkoholem a éterickými oleji.

Použití: Ekologická dezinfekce na bázi rostlinného alkoholu na všechny pevné povrchy v domácnosti. S vůní bio citronové a levandulové silice.

Dávkování: Neředěnou kapalinu aplikujeme podle potřeby na povrch a necháme působit 1 minutu, při větším znečištění 5 minut. Poté čištěný povrch opláchneme vodou či setřeme navlhčeným textilem. Nepoužívejte prostředek na tělo. Na to jsou jiné přípravky. Toto je opravdu vhodné jen na povrchy.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení

70 % ethanol, levandulová a citronová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia a Citrus limon), linalool, limonen.

Značka

Yellow & Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008. Značka Yellow & Blue přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Yellow & Blue můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů značky Yellow & Blue je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení.

Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow & Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow & Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yellow & Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy citron a levandule (sprej 750ml)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.