Yellow & Blue Aviváž s levandulí (1l)

149 

Aviváž s levandulí co Vás přenese do Provance


Aviváž s obsahem levandulové silice Yellow and Blue dodá prádlu podmanivou květinovou, l ... Více...

Aviváž s levandulí co Vás přenese do Provance


Aviváž s obsahem levandulové silice Yellow and Blue dodá prádlu podmanivou květinovou, l ... Více...

Dostupnost: 4 skladem

Katalogové číslo: YB001D Kategorie: , Štítek:
Značka:

Aviváž s levandulí co Vás přenese do Provance

Aviváž obsahuje levandulové silice Yellow and Blue dodá prádlu podmanivou květinovou, levandulovou vůni a zároveň změkčí textilní vlákno a usnadní tak jeho následné žehlení. Je vhodná i pro syntetické materiály.

Aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tím, že jej zabalí jako do peřinky. Aviváž zbaví prádlo ze syntetických materiálů statického náboje a na omak jej zjemní, takže už nikdy nebude elektrizovat. O příjemnou vůni se postará levandulová silice, která prádlo provoní a bude vás doprovázet po dlouhou dobu od vyprání.

Přírodní složení aviváže je jemné nejenom k pranému textilu, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Přidejte aviváž k ložnímu prádlu a užívejte si tuto vůni každou noc.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 30 ml aviváže.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Hmotnost1.03 kg

Složení

5-15 % kationické tenzidy; < 5 % levandulová silice (obsahuje linalool)

O značce

Yellow&Blue je obchodní značka československé společnosti Tierra Verde s.r.o., která byla založena v roce 2008 a přináší na trh revoluční novinky v ekodrogerii. My jsem v bioplace pyšní, že můžeme spolupracovat s českou firmou, která drží hodnoty, co nám jsou blízké. Zejména nám rezonuje udržitelnost, ohleduplnost k přírodě a ekologické smýšlení. Produkty můžete s přehledem používat i pokud je vaše domácnost non toxic. Složení produktů je natolik šetrné k přírodě i vaší pokožce, že budete překvapeni, kolik lásky ale zároveň síly obsahuje jedno balení. Mezi nejprodávanější a nejžádanější produkty patří beze sporu uklízecí řada značky Yellow&Blue – čističe, odmašťovače a dezinfekce. Vše je kvalitní český a čistý produkt vyrobený v souladu s přírodou. Yellow&Blue musíte vyzkoušet, abyste věděli, proč lze tak jednoduše této značce propadnout. Ekologická drogerie je další krok ke zdravé a společensky odpovědné domácnosti, která ví, co dělá. Pro svět je důležité, abyste ostře sledovali jednotlivé kroky vaší péče o domácnost, mytí nádobí nebo praní. Tak abyste věděli, co děláte a nemuseli každý den řešit ekologický dopad vašich činů. Účinnost a naprostá bezpečnost ekologických a přírodě šetrných produktů Vám dodá jistotu a bezpečí péči o vaši rodinu a domácnost. Moment, kdy se rozhoduje, čím vyprat nebo vytřít už je pryč, protože s ekologicky šetrnými produkty nemůžete nikdy udělat chybu.

Certifikáty

ecogarantieEcogarantie® je mezinárodní nezisková organizace s více než 20letou historií a zaměřením na drogistické a kosmetické produkty. Má minimální ekologickou stopu (suroviny, energie, výroba, obaly, doprava), je bezpečný a šetrný vůči životnímu prostředí i zdraví spotřebitele. Obsahuje suroviny pocházející z obnovitelných zdrojů, pokud je to možné. Použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervačních látek je přísně regulováno. Neobsahuje ropné produkty ani GMO. Všechny rostlinné výtažky jsou 100% přírodní. Je zcela biologicky rozložitelný. Není testovaný na zvířatech. V průběhu celého výrobního procesu jsou dodržována lidská práva a zaměstnanci nejsou jakkoli diskriminováni. Obal informuje o potenciálních nebezpečích týkajících se použitých látek.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Yellow & Blue Aviváž s levandulí (1l)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • OnlyEco Aviváž na dětské prádlo a ložní prádlo
  • Sonett Aviváž na prádlo
  • Sonett Změkčovač vody