Swabland Vatové tyčinky z březového dřeva (200ks)

79 

Vatové tyčinky pro všestranné použití.


Vatové tyčinky Swabland do uší jsou vyrobené z březového dřeva a 100% bavlněnými hlavičkami. Je to kompletně evropský produkt. Jsou vh ... Více...

Vatové tyčinky pro všestranné použití.


Vatové tyčinky Swabland do uší jsou vyrobené z březového dřeva a 100% bavlněnými hlavičkami. Je to kompletně evropský produkt. Jsou vh ... Více...

Dostupnost: 11 skladem

Katalogové číslo: SWTU001K Kategorie: , Štítek:
Značka:

Vatové tyčinky pro všestranné použití.

Březové tyčinky Swabland do uší jsou vyrobené z březového dřeva a 100% bavlněnými hlavičkami. Je to kompletně evropský produkt. Jsou vhodné pro bezpečnou všeobecnou péči, osobní hygienu a mnohé další domácí využití. Chytrý a ekologický nápad, který vyšťourá každou neplechu nejen z uší.

První kusy vyrobil zkušený skandinávský chirurg už v roce 1983, kdy se využívaly výhradně v nemocnicích a laboratořích. Později své zkušenosti přinesl i do výroby kosmetických produktů, jako jsou vatové tyčinky Swabland. Pro lepší pohodlí a vyšší bezpečnost byl zvýšen průměr hlavičky z běžných 2,2mm na 2,5mm. Všechny výrobní procesy podléhají přísné kontrole a výrobky vznikají pomocí nejnovějších technologií. Díky tomu máte možnost mít produkt, který je pevnější, příjemnější a hygieničtější.

Balení: 200ks

Složení: Březové dřevo, 100% bavlna

 

Hmotnost0.07 kg

Složení

Březové dřevo, 100% bavlna

O značce

We-straw je společnost, jejíž filosofii budete zbožňovat. Milují oddanost přírodě a umí to krásně přetransformovat do svých výrobků. Jejich cílem je nahrazovatjednorázové plastové výrobky za ekologičtější varianty. Máme od nich pro Vás zatím dva typy. Jedno jsou brčka, která jsou vyrobená ze slámy a plně nahrazují funkčnost těch plastových, které všichni (tajně doufáme) nenávidíte stejně, jako my v Bioplace a parta lidí okolo We-Straw. Druhý produkt, který od nich zkoušíme jsou vatové tyčinky z březového dřeva, které jsou velmi populární mezi make-up artisty a mají neuvěřitelnou odolnost a savost. Není divu, vždyť první použití tohoto materiálu je datováno někde okolo roku 1983 jedním skandinávským chirurgem. A tedy komu čest, tomu sláva, protože jejich výdrž je neporovnatelná s běžnými plasťáky. We-Straw je oficiální distributorem této značky. Máte to tedy přímo z první ruky. A ještě jedna věc, která nahrává We-Straw k podpoře jejich značky. Evropská unie totiž v nařízení o jednorázových plastech, které bude v platnosti od roku 2021 používání klasických plastových tyčinek zakázala. Tak se aspoň s námi můžete připravit. Až budete přemýšlet, jak správně jak se patří vybavit párty na oslavu "doplňte co slavíte", vzpomeňte si na naše megasupertruper ekologická brčka. S We-Straw uděláte  dojem i na nejnáročnější hosty. Brčka jsou jasně ekologická a podněcují k hovorům a zábavě.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Swabland Vatové tyčinky z březového dřeva (200ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • ORGANYC Čistící tyčinky
  • We-Straw Ekologická brčka ze slámy 100% rozložitelná
  • Vilibaldo Odličovací tampony biobavlna
  • Kosmetická čelenka