Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1,2kg)

329 

Non toxic prací prášek uklidní vaše smysly i kůži.


Jedinečný 100% přírodní prací prášek z řady Sensitive od Sonett neobsahuje žádné vůně a je vhodný i pro extra citlivou ... Více...

Non toxic prací prášek uklidní vaše smysly i kůži.


Jedinečný 100% přírodní prací prášek z řady Sensitive od Sonett neobsahuje žádné vůně a je vhodný i pro extra citlivou ... Více...

Dostupnost: 4 skladem

Katalogové číslo: SO023D Kategorie: , Štítek:
Značka:

Non toxic Sonett prací prášek uklidní vaše smysly i kůži.

Jedinečný 100% přírodní prací prášek z řady Sensitive od Sonett neobsahuje žádné vůně. Je vhodný i pro extra citlivou a alergickou pokožku. Lze jej použít pro teploty již od 20 °C a to pro všechny barevné tkaniny z bavlny, lnu, konopí i syntetických vláken. Hlavní aktivní složkou je čisté rostlinné mýdlo ze slunečnicového či řepkového oleje v BIO kvalitě, které je v přírodě snadno a okamžitě odbouratelné.

Sonett prací prášek má čistě přírodní složení bez přidaných chemikálií, díky čemuž je mimořádně šetrný jak k oblečení a pokožce celého těla, ale také k životnímu prostředí. Složky obsažené v prášku se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozpouštět na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Jak s tím naložit? 🙂

Použití: Jemný k barvám, vhodný k praní již od 20°C. Díky vysokému obsahu přírodního mýdla se snadno rozpouští a nezanechává na oblečení bílé fleky.

Dávkování: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla do zásobníku pračky 50-70 ml pracího prášku.

Upozornění: Nepoužívejte na jemné materiály z vlny a hedvábí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po důkladném vyprázdnění/vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Hmotnost1.20 kg

Složení

Zeolite, sodium soap*, sodium citrate, coco glucoside, sodium carbonate, sodium silicate, sodium bicarbonate, Quillaja saponaria*

*z ekologického zemědělství

O značce

Ekologická drogerie Sonett je podle nás jedna z nejčistších drogerií, na kterou jsme narazili. Každým dnem i s každým produktem jsme víc a více překvapeni její silou a účinností. Značka založená v roce 1977 má za sebou bohaté zkušenosti při výrobě a my velmi kvitujeme jejich puntíčkářství při výběru surovin. Sonett vyrábí prací práčky, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a další účinné výrobky pro čistou domácnost. Ve výrobcích najdete ve stále větší míře suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství, jako např. olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo éterické oleje. Produkty jsou tedy 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizováná a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. A speciální řada Sensitive byla vyvinuta hlavně pro citlivější pokožku alergiků nebo dětí. Produkty neobsahují:
  • Syntetické vůně
  • Syntetická barviva
  • Syntetické konzervanty
  • Suroviny z geneticky modifikovaných plodin
  • Enzymy
  • Fosfáty
  • Optické zjasňovače
  • Zvířecí tuk ani jiné části zvířat (výjimkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny)
SONETT používá při výrobě rostlinné a nerostné suroviny - rostlinné oleje, éterické oleje, rostlinný alkohol, kyselinu citronovou v potravinářské kvalitě, sodu, křemičitany a jiné. Ekodrogerie Sonett je vhodná i pro ekologické čističky odpadních vod, zejména pak tzv. kořenových čističek.

Certifikace

VEGAN

VEGAN Certifikát

Tato známka označuje přípravky vhodné pro vegany, tj. bez obsahu živočišných složek. Je udělována od roku 1945 britskou společností Vegan Society. I když známka Vegan není zaměnitelná se známkou pro certifikovanou přírodní kosmetiku, ukazuje spotřebiteli, že daný produkt obsahuje pouze rostlinné ingredience.

CSE

CSE (Certified Sustainable Economics) v překladu „certifikovaná udržitelná ekonomika“ je standardem kvality pro udržitelné řízení společnosti. Standardy pro certifikaci CSE vytváří Společnost pro aplikovanou etiku v podnikání (Society of Applied Ethics in Business, GFaW), která je také samotným průkopníkem v oblasti certifikací společností za udržitelnost. Koordinaci celé certifikační činnosti a samotné přidělení certifikace má na starosti celosvětová inspekční společnost EcoControl GmbH. Vedle certifkace CSE uděluje EcoControl také certifikát Demeter, NaTrue a další. Samotný EcoControl je zároveň auditován nezávislou certifikační kanceláří.

Certifikace CSE se vztahuje na všechny aktivity dané společnosti, které jsou průběžně sledovány. EcoControl provádí audit jedenkrát ročně. Inspektoři ověřují nejenom, zda společnost splňuje stanovené standardy, ale zda se oproti minulému roku dále vyvíjí a stanoví se cíle udržitelnosti na příští rok. Kritéria CSE pro schválené suroviny v přírodní kosmetice odrážejí všeobecné základní požadavky. Přednostně jsou používané certifikované ingredience z ekologického zemědělství či z volného sběru. Není tolerováo testování na zvířatech. Kosmetika nesmí obsahovat látky z petrochemického průmyslu či GMO složky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1,2kg)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…