ORGANYC Tampony s aplikátorem REGULAR (16ks)

119 

I v těchto dnech se můžete cítit v bezpečí.


Chcete si dopřát klidné dny bez neustálého kontrolování a zároveň vědět, že jsou vaše intimní partie v pořádku? Organyc bio menstruační tam ... Více...

I v těchto dnech se můžete cítit v bezpečí.


Chcete si dopřát klidné dny bez neustálého kontrolování a zároveň vědět, že jsou vaše intimní partie v pořádku? Organyc bio menstruační tam ... Více...

Dostupnost: 5 skladem

Katalogové číslo: OR003K Kategorie: , , Štítek:
Značka:

I v těchto dnech se můžete cítit v bezpečí.

Chcete si dopřát klidné dny bez neustálého kontrolování a zároveň vědět, že jsou vaše intimní partie v pořádku? Organyc bio menstruační tampony Regular s aplikárotorem pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění pokožky a sliznice.

Hypoalergenní povrch a jádro z bavlny umožňují pokožce v její přirozené funkčnosti a potřebě dýchat.  Jsou příjemné v kontaktu s pokožkou a vysoce savé – absorbují až dvacetinásobek vlastní váhy. S těmito tampony se každá žena bude cítít jako každý jiný den.

Použití: Vhodné pro slabou až střední menstruaci.

 

Hmotnost0.10 kg

Složení

100% biobavlna

O značce

Organyc jsou vysoce kvalitní bio-produkty, zaměřené na dámskou hygienu, dětskou či kosmetickou péči. Produkty a jejich obaly (z kukuřičného škrobu) jsou 100 % rozložitelné a kompostovatelné, zdravější pro vás i životní prostředí! Výrobce udává, že intimní ubrousky se do 6 týdnů rozloží. Plánujeme si to otestovat, co vy? Půjdete testovat s námi? My máme v plánu položit na kompost a sledovat, co se děje. ORGANYC je první kompletní hygienická a kosmetická řada ze 100 % biobavlny pro ženy, matky a děti. 100 % BIO BAVLNA je použita uvnitř, jako sací složka i vně. Což je unikátní produkt, protože jsou 100% bio úplně všude. To jsme tu ještě neměli! Produkty jsou bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou bělené chlorem a nedráždí sliznici. Bělení chlorem si spousta z žen vůbec neuvědomuje, ale pokud se logicky zamyslíme nad možnými důsledky přikládání produktu běleného chlorem na intimní partie, nebude to asi nelepší lahůdka. Produkty Organyc jsou ideální i pro maminky – poporodní vložky a vložky do podprsenky při kojení. Procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy a přísnou ekologickou certifikací EcoCert GreenLife, BIO ICEA (Institut pro etickou a ekologickou certifikaci) a Soil Association. My Organyc zbožňujeme hlavně kvůli jejich kvalitě. 100% biobavlna je ve všech možných částech, kde si jen dovedete představit. V nabídce máme i Intimní mycí gel, který neobsahuje žádnou chemii. Nezapomeňte to všechno omrknout.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ORGANYC Tampony s aplikátorem REGULAR (16ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • ORGANYC Tampony s aplikátorem SUPER
  • NatraCare Tampóny s aplikátorem REGULAR