ORGANYC Odličovací vatové kuličky (100ks)

55 

Pomocník pro dokonale čistou pleť.


 Praktické a jednoduché. Odličovací vatové kuličky Organyc ze 100% BIO bavlny jsou vhodné pro každodenní dokonalé odlíčen ... Více...

Pomocník pro dokonale čistou pleť.


 Praktické a jednoduché. Odličovací vatové kuličky Organyc ze 100% BIO bavlny jsou vhodné pro každodenní dokonalé odlíčen ... Více...

Dostupnost: 17 skladem

Katalogové číslo: OR001K Kategorie: , Štítek:
Značka:

Pomocník pro dokonale čistou pleť.

 Praktické a jednoduché. Odličovací vatové kuličky Organyc ze 100% BIO bavlny jsou vhodné pro každodenní dokonalé odlíčení. Jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné, v sáčku z plně rozložitelných a kompostovatelných polymerů kukuřičného škrobu. Jsou hypoalergenní, pH neutrální, klinicky a dermatologicky testované – vhodné i pro nejcitlivější pokožku.

Proč jsou Organyc vatové kuličky tak báječné? Výrobky jsou bělené pouze peroxidem vodíku, což je zcela přírodní desinfekce. Jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a vhodné i pro mimořádně citlivou pokožku. Bavlna je jeden z nejůžasnějších darů přírody.

Hmotnost0.07 kg

Složení

100% z biobavlny

O značce

Organyc jsou vysoce kvalitní bio-produkty, zaměřené na dámskou hygienu, dětskou či kosmetickou péči. Produkty a jejich obaly (z kukuřičného škrobu) jsou 100 % rozložitelné a kompostovatelné, zdravější pro vás i životní prostředí! Výrobce udává, že intimní ubrousky se do 6 týdnů rozloží. Plánujeme si to otestovat, co vy? Půjdete testovat s námi? My máme v plánu položit na kompost a sledovat, co se děje. ORGANYC je první kompletní hygienická a kosmetická řada ze 100 % biobavlny pro ženy, matky a děti. 100 % BIO BAVLNA je použita uvnitř, jako sací složka i vně. Což je unikátní produkt, protože jsou 100% bio úplně všude. To jsme tu ještě neměli! Produkty jsou bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou bělené chlorem a nedráždí sliznici. Bělení chlorem si spousta z žen vůbec neuvědomuje, ale pokud se logicky zamyslíme nad možnými důsledky přikládání produktu běleného chlorem na intimní partie, nebude to asi nelepší lahůdka. Produkty Organyc jsou ideální i pro maminky – poporodní vložky a vložky do podprsenky při kojení. Procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy a přísnou ekologickou certifikací EcoCert GreenLife, BIO ICEA (Institut pro etickou a ekologickou certifikaci) a Soil Association. My Organyc zbožňujeme hlavně kvůli jejich kvalitě. 100% biobavlna je ve všech možných částech, kde si jen dovedete představit. V nabídce máme i Intimní mycí gel, který neobsahuje žádnou chemii. Nezapomeňte to všechno omrknout.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ORGANYC Odličovací vatové kuličky (100ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Vilibaldo Žínka z biobavlny
  • ORGANYC Odličovací tampony
  • odličovací tampony
  • ORGANYC Čistící tyčinky