OnlyEco Účinný WC čistič (750ml)

99 

Ekologický WC čistič je neúnavný bojovník proti špíně v řadách přírodní drogerie a udržitelnosti.


Ekolgický WC čistič je účinný gel pro čištění keramických výrobků. Obzvláště efektivn ... Více...

Ekologický WC čistič je neúnavný bojovník proti špíně v řadách přírodní drogerie a udržitelnosti.


Ekolgický WC čistič je účinný gel pro čištění keramických výrobků. Obzvláště efektivn ... Více...

Vyprodáno

Vaši zásilku zabalíme dnes 23.07.2021

Katalogové číslo: OE005D Kategorie: , Štítek:
Značka:

Ekologický WC čistič je neúnavný bojovník proti špíně v řadách přírodní drogerie a udržitelnosti.

Ekolgický WC čistič je účinný gel pro čištění keramických výrobků. Obzvláště efektivní je při odstraňování vodního kamene a usazenin. Součástí složení je glycerin, který leští, chrání a pomáhá zabránit opětovnému znečištění. Citronová kůra má silné čisticí a antiseptické vlastnosti, je zvláště účinná při odstraňování minerálních nečistot a vápenatých usazenin. Bez: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenů, PEG, petrochemikálií, barviv, syntetických vonných směsí, enzymů, fosfátů, sulfátů, formaldehydu, chloru, boritanů, optických a chemických bělidel. Biologicky rozložitelný. Veganský produkt.

Jestli máte pocit, že ekologické prostředky nejsou vždy perfektně účinné, pak u pracích gelů OnlyEco můžete být bez obav. Jeho kvalitní složení perfektně odstraní skvrny a vaše ekologická stopa nebude vůbec zasažena.

Použití: Naneste uvnitř záchodové mísy po celém jejím obvodu a počkejte několik minut, až gel steče. Poté pomocí kartáče mísu vyčistěte a zbytky gelu spráchněte.

Dávkování: Nastříkejte přípravek na čištěný povrch, nechte působit 2-3 minuty, umyjte houbičkou a opláchněte čistou vodou. Pro odstranění silných skvrn aplikujte přípravek přímo na textilii a nechte působit 10 minut. Poté textilii vyperte v pračce nebo ručně.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po důkladném vyprázdnění/vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokud podráždění očí přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Hmotnost0.81 kg

Složení

<5% neiontových povrchově aktivních látek na bázi polysacharidů; přírodní éterický olej z citronové kůry (obsahuje: Limonen). Také obsahuje: demineralizovanou vodu, kyselinu citronovou, kyselinu mléčnou, xantanovou gumu, citrát sodný, glycerin, rozpouštědlo.

O značce

OnlyEco
OnlyEco je polská značka, za kterou stojí společnost Laboratorium Naturella. Věří, že největší koncepty se rodí z malých nápadů, vytvořili filozofii 3 × 100%. Už několik let je pro celou společnost inspirací to, aby jejich výrobky byly 100% přírodních surovin, se 100% biologicky rozložitelnými obaly a vyráběné ve 100% zelené továrně. Takto se narodiiy značky OnlyBio a OnlyEco. Dnes, díky víře, že je možné vytvořit produkt, který je nejen efektivní, ale především bezpečný a ekologický, jsou lídrem v oblasti moderních ekologických technologií, úspěšně působících na více než 20 světových trzích. Každý z produktů Only Bio a Only Eco má nejméně 99% složek přírodního původu. Každá kategorie produktů, která má přímý nebo nepřímý kontakt s kůží, má navíc hypoalergenní verzi.

Certifikace

VEGAN

VEGAN Certifikát

Tato známka označuje přípravky vhodné pro vegany, tj. bez obsahu živočišných složek. Je udělována od roku 1945 britskou společností Vegan Society. I když známka Vegan není zaměnitelná se známkou pro certifikovanou přírodní kosmetiku, ukazuje spotřebiteli, že daný produkt obsahuje pouze rostlinné ingredience.

COSMOS

Cosmos certifikát

Díky spojení pěti hlavních evropských organizací (BDIH, Soil Association, Ecocert, Cosmebio, ICEA a Ecogarantie), pro normalizaci přírodních a bio kosmetických přípravků, vznikla v roce 2002 certifikace COSMOS. Certifikace má 2 úrovně: COSMOS NATURAL a COSMOS ORGANIC.

Podmínkou pro získání obou typů certifikátů je dodržení podmínek daných Cosmos standardem, jež zahrnují jak požadavky na složení, tak i pravidla pro výrobu – důraz je kladen na úspornou a šetrnou výrobu a na recyklovatelnost obalových materiálů.

Co se týče složení, ani na jedné úrovni certifikace nesmí produkt obsahovat chemické látky, jako jsou například ropné deriváty, geneticky modifikované suroviny, parabeny ani ftaláty. Úroveň Cosmos Organic navíc musí obsahovat 95 % bio surovin s původem v organickém zemědělství a těchto 95 % musí navíc tvořit 20 % z váhy celkového produktu.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “OnlyEco Účinný WC čistič (750ml)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…