OnlyEco Čistič na podlahy (500ml)

109 

Voňavý domov v souladu s přírodou.


Neuvěřitelný čistič od OnlyEco dodá vaší podlaze neskonalou čistotu a lesk bez toho, aniž byste se museli bát chemického složení. Je e ... Více...

Voňavý domov v souladu s přírodou.


Neuvěřitelný čistič od OnlyEco dodá vaší podlaze neskonalou čistotu a lesk bez toho, aniž byste se museli bát chemického složení. Je e ... Více...

Vyprodáno

Vaši zásilku zabalíme v pondělí 26.07.2021

Katalogové číslo: OE012D Kategorie: , Štítek:
Značka:

Voňavý domov v souladu s přírodou přináší ekologický čistič na podlahy od OnlyEco

Neuvěřitelný čistič od OnlyEco dodá vaší podlaze neskonalou čistotu a lesk bez toho, aniž byste se museli bát chemického složení. Je efektivní v čištění dřevěných, keramických a syntetických podlahových krytin.

Neobsahuje žádné chemické látky jako jsou parabeny, umělá barviva, formaldehyd, sulfáty a další. OnlyEco garantuje obsah 99,76 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Rafinovaný biosurfaktin z řepky (který výrobce používá jako první na světě) zajišťuje opravdu důkladné odstranění všech nečistot a má zároveň antibakteriální efekt. Glycerin zase leští, vyhlazuje rýhy a chrání před usazováním špíny. Olej z citronové kůry celkově přispívá k efektivnímu odstraňování všech druhů nežádoucích nečistot.

Jestli máte pocit, že ekologické prostředky nejsou vždy perfektně účinné, pak u pracích gelů OnlyEco můžete být bez obav. Jeho kvalitní složení perfektně odstraní skvrny a vaše ekologická stopa nebude vůbec zasažena.

Použití: Ekologický čistič na podlahy je skvělým pomocníkem pro pravidelnou údržbu podlahových krytin, jako je linoleum, dlažba či mramor.

Dávkování: Nalijte 20 ml přípravku do 5 l teplé vody a promíchejte. Umyjte podlahu a nechte uschnout. S respektem k přírodě dodržujte předepsané dávkování.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po důkladném vyprázdnění/vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Hmotnost0.58 kg

Složení

<5 % neionogenní surfaktanty (povrchově aktivní látky na bázi cukru), <5 % aniontové surfaktanty (surfaktin sodný), hydroxymethylglycinát sodný, přírodní esenciální olej z citronové kůry (obsahuje: Limonen), propylenglykol, rostlinný alkohol (ethanol) demineralizovaná voda, glycerin,citrát sodný, kyselina citronová

O značce

OnlyEco
OnlyEco je polská značka, za kterou stojí společnost Laboratorium Naturella. Věří, že největší koncepty se rodí z malých nápadů, vytvořili filozofii 3 × 100%. Už několik let je pro celou společnost inspirací to, aby jejich výrobky byly 100% přírodních surovin, se 100% biologicky rozložitelnými obaly a vyráběné ve 100% zelené továrně. Takto se narodiiy značky OnlyBio a OnlyEco. Dnes, díky víře, že je možné vytvořit produkt, který je nejen efektivní, ale především bezpečný a ekologický, jsou lídrem v oblasti moderních ekologických technologií, úspěšně působících na více než 20 světových trzích. Každý z produktů Only Bio a Only Eco má nejméně 99% složek přírodního původu. Každá kategorie produktů, která má přímý nebo nepřímý kontakt s kůží, má navíc hypoalergenní verzi.

Certifikace

VEGAN

VEGAN Certifikát

Tato známka označuje přípravky vhodné pro vegany, tj. bez obsahu živočišných složek. Je udělována od roku 1945 britskou společností Vegan Society. I když známka Vegan není zaměnitelná se známkou pro certifikovanou přírodní kosmetiku, ukazuje spotřebiteli, že daný produkt obsahuje pouze rostlinné ingredience.

COSMOS

Cosmos certifikát

Díky spojení pěti hlavních evropských organizací (BDIH, Soil Association, Ecocert, Cosmebio, ICEA a Ecogarantie), pro normalizaci přírodních a bio kosmetických přípravků, vznikla v roce 2002 certifikace COSMOS. Certifikace má 2 úrovně: COSMOS NATURAL a COSMOS ORGANIC.

Podmínkou pro získání obou typů certifikátů je dodržení podmínek daných Cosmos standardem, jež zahrnují jak požadavky na složení, tak i pravidla pro výrobu – důraz je kladen na úspornou a šetrnou výrobu a na recyklovatelnost obalových materiálů.

Co se týče složení, ani na jedné úrovni certifikace nesmí produkt obsahovat chemické látky, jako jsou například ropné deriváty, geneticky modifikované suroviny, parabeny ani ftaláty. Úroveň Cosmos Organic navíc musí obsahovat 95 % bio surovin s původem v organickém zemědělství a těchto 95 % musí navíc tvořit 20 % z váhy celkového produktu.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “OnlyEco Čistič na podlahy (500ml)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…