NatraCare Slipové vložky Tanga (30ks)

79 

Jako v bavlnce.


Slipové vložky Natracare Tanga pro každodenní ochranu spodního prádla poslouží i jako ‘pojistka’ před protečením při použití tamponu či menstručního kalíšk ... Více...

Jako v bavlnce.


Slipové vložky Natracare Tanga pro každodenní ochranu spodního prádla poslouží i jako ‘pojistka’ před protečením při použití tamponu či menstručního kalíšk ... Více...

Dostupnost: 3 skladem

Katalogové číslo: NC017K Kategorie: , Štítek:
Značka:

Slipové vložky Tanga od Natracare pro každodenní ochranu spodního prádla poslouží i jako ‘pojistka’ před protečením při použití tamponu či menstručního kalíšku. Jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a je velmi příjemné a pohodlné při nošení. Díky speciálnímu tenkému a vykrojenému tvaru vhodné pro kalhotky tanga perfektně sedí a jejich používání je velmi diskrétní a nijak neomezující pohyb.

Tyto slipové vložky obsahují pouze přírodní materiály. V jejich složení tedy nenajdete latex, plasty a nejsou ani bělené chlórem, což ocení zejména ženy, které často trpí pocity pálení či svědění. Složení bez přidaných chemických látek nenarušuje přirozeně kyselé prostředí citlivé sliznice, které ji chrání před infekcí.

Použitý materiál je v přírodě rozložitelný a lze jej kompostovat. Poskytuje tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň je šetrný k vašemu tělu i životnímu prostředí.

Použití: Použijte pro každodenní ochranu spodního prádla před ušpiněním. Vyměňte nejpozději po dvanácti hodinách.

Hmotnost0.11 kg

Složení

100% biobavlna, celulóza, kukuřičný škob, papírový obal

O značce

Natracare znamená více než jen organické a přírodní produkty. Je to také etická společnost, která se zavázala nabízet prostředky pro osobní hygienu, které na zemi nebudou zanechávat ekologickou stopu. Pro všechny produkty používají pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší požadavky na odbouratelnost v přírodě. Etické a ekologické principy dodržují i samotní dodavatelé surovin. NatraCare je svěží, moderní značka, která vyrábí produkty dámské intimní hygieny ze 100% bavlny. Jejich funkčnost je naprosto srovnatelná s běžnými komerčními produkt, avšak přináší výhodu ve složení, které nedráždí vaše intimní partie. Produkty nejsou běleny chlorem, jsou vyrobeny ze 100% bavlny a obaly produktů jsou kompletně recyklovatelné.

Certifikace

ORGANIC

Označení výrobků certifikací Organic znamená, že produkt byl vyroben pomocí schválených metod. Ekologické normy popisují konkrétní požadavky, které musí být ověřeny certifikačním agentem akreditovaným USDA, než mohou být jako Organic označeny. Veškeré postupy musí prokázat, že chrání přírodní zdroje, zachovávají biologickou rozmanitost a používají pouze schválené látky.

COSMOS

Díky spojení pěti hlavních evropských organizací, pro normalizaci přírodních a bio kosmetických přípravků, vznikla v roce 2002 certifikace COSMOS. Nařízení pak rozděluje jednotlivé složky používané v přírodní kosmetice do pěti kategorií a specifikuje požadavky pro každou z nich.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „NatraCare Slipové vložky Tanga (30ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • NatraCare Slipové vložky Ultratenké
  • ORGANYC Dámský gel na intimní hygienu