Bio-D Leštidlo (oplach) do myčky nádobí (750ml)

125 

Leštidlo do myčky Bio-D dodává perfektní lesk a čistotu beze šmouh nejenom skleněnému nádobí, smývá zbytky mycích prostředků i odolné nečistoty a fleky od jídla. R ... Více...

Leštidlo do myčky Bio-D dodává perfektní lesk a čistotu beze šmouh nejenom skleněnému nádobí, smývá zbytky mycích prostředků i odolné nečistoty a fleky od jídla. R ... Více...

Dostupnost: 2 skladem

Katalogové číslo: BD010D Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

Leštidlo do myčky Bio-D dodává perfektní lesk a čistotu beze šmouh nejenom skleněnému nádobí, smývá zbytky mycích prostředků i odolné nečistoty a fleky od jídla. Rostlinné tenzidy společně s alkoholem zabraňují usazování kapiček vody a napomáhají tak lesklému nádobí bez nutnosti leštit jej.

Tekuté leštidlo do myčky oplachuje zbytky zaschlého jídla i nečistot, odstraňuje barevné fleky, například od červené řepy či vína, a současně brání usazování kapiček vody. Rostlinný alkohol společně s kyselinou citronovou dodávají lesk skleněnému nádobí, příborům i keramickým jídelním sadám.

Upozornění: Nepoužívejte na neglazované nádobí a na ručně vyráběnou keramiku. VAROVÁNÍ. Při požití může být zdraví škodlivý. Způsobuje podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Hmotnost0.79 kg

Složení

Méně než 5%: etanol, kyselina citrónová, aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný

O značce

Bio-D přináší do vaší domácnosti přírodní a ekologickou drogerii. Rodinná firma Bio-D byla založena v Anglii v roce 1988 a nabízí produkty na ekologické praní, či úklid. Filozofií značky je minimální dopad výrobků na životní prostředí jak při jejich výrobě, tak používání. Využívá vysoce kvalitní suroviny z obnovitelných rostlinných zdrojů. Název značky je ze zkrácení anglického "biodegradable" neboli "biologicky rozložitelný". Zásadně nevyužívá geneticky modifikované či živočišné látky. Obaly jsou z větší části vyrobené z recyklovaného papíru či plastu. Značka Bio-D zároveň dbá na etickou stránku. Netestuje na zvířatech, díky čemuž jsou veškeré její produkty vhodné pro vegany. Výrobky také získaly řadu ocenění a jsou schváleny mnoha certifikáty. Jako příklad uvádíme The Vegan Society, BUAV či The World Foundation. Veškeré výrobky nesou označení Leaping Bunny a Vegan jsou zárukou toho, že neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech. V sortimentu naleznete prací prášky, aviváže, čističe na podlahy, nábytek či zrcadla, čističe WC, ale i kvalitní tekutá mýdla s šetrnými tenzidy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bio-D Leštidlo (oplach) do myčky nádobí (750ml)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…