We-Straw Ekologická brčka ze slámy 100% rozložitelná (50ks)

96 

Ekologická brčka ze slámy pro přírodní sosání.

We-Straw brčka ze slámy jsou vyrobeny ze žitného stébla, které je 100% rozložitelné. Výrobce usiluje o zlepšení životního prostředí a zmírnění znečištění planety zbytečnými plastovými brčky. We-straw slámky jsou ekologické, organické, jednorázové, sterilizované, certifikované a kompostovatelné. Navíc neobsahují žádný lepek.

15 skladem

Katalogové číslo: WSBS001K Kategorie: , Štítek:
Popis

Popis

Ekologická brčka ze slámy pro přírodní sosání.

We-Straw brčka ze slámy jsou vyrobeny ze žitného stébla, které je 100% rozložitelné. Výrobce usiluje o zlepšení životního prostředí a zmírnění znečištění planety zbytečnými plastovými brčky. We-straw slámky jsou ekologické, organické, jednorázové, sterilizované, certifikované a kompostovatelné. Navíc neobsahují žádný lepek.

Nerozmočí se a nezmění chuť.

Brčka We-Straw vydrží horký i ledový drink a nijak nezmění chuť nápoje. Dokonce se nerozmočí ani po celém dni. Jistě se dá ekologický dopad plastů zmírnit a přitom stále vypadat stylově. Je super, že jen takto malou změnou, jako je výměna plastu můžete udělat velký krok pro životní prostředí

Délka a tloušťka brčka.

Maximální délka brčka je 21,5cm. Pokud se ptáte, proč nejsou delší, nejde to. Samotné žito má kolínka kvůli kterým se delší brčka nedají vyrobit. Tloušťka brček se pohybuje mezi 3 až 7 mm podle toho, jak je příroda stvořila. Každý kousek je výjimečný přesně tak, jak chtěla naše příroda. I touto jejich krásou jsou inspirací a ukázat, že strojově vyráběná plastová brčka již v našich nápojích nemají co dělat. Díky We-Straw bude každý váš drink jedinečným a neopakovatelným zážitkem.

Dají se brčka využít víckrát?

We-Straw slámky jsou primárně k jednorázovému použití. Ale určitě se dají slámky využít vícekrát. Pokud je nerozkoušete vydrží i mytí v myčce na nádobí.

Balení: 50ks

Složení: žitné stéblo

Další informace

Další informace

Hmotnost 0.03 kg
Značka

We-Straw

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „We-Straw Ekologická brčka ze slámy 100% rozložitelná (50ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Doprava a doručení
Přírodu rozesíláme rychle, balíme s láskou a děláme, co můžeme, aby se k vám Vaše objednávka dostala co nejdříve. Níže naleznete seznam možných způsobů dopravy i plateb. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit přes formulář nebo telefonicky na +420 702 13 17 11

DOPRAVA

Osobní odběr
 • Vyzvedněte si zásilku osobně v centru Prahy v našem spřáteleném obchodě Pragtique. www.pragtique.cz
 • Adresa pro osobní vyzvednutí: PRAGTIQUE, MOSTECKÁ 20, PRAHA 1
 • Osobně si lze vyzvednout pouze zásilky, které jsou uhrazené předem, tedy buď platební kartou nebo bankovním převodem.
 • Osobní vyzvednutí je zpoplatněno 25 Kč
Zásilkovna
 • Nechte si doručit zásilku po celé České republice i na Slovensko do výdejních míst Zásilkovny.
 • Cena doručení 65 Kč
Kurýrem
 • Doručení zásilek v celé České republice i na Slovensko.
 • Zásilka doručená kurýrem 109 Kč
Česká pošta
 • Tradiční dopravce v České republice.
 • Balík poslaný přes Česku poštu 119 Kč

PLATBY

Platební kartou on-line Stabilní společnost na trhu platební bran Comgate nabízí:
 • Možnost bezpečné platby kartou
 • Okamžité online platby
 • Bankovní tlačítka
Bankovním převodem
 • Při zvolení platby pomocí bankovního převodu Vaše objednávka je odbavena až po připsání platby na náš účet. Číslo účtu, kam Vaši úhradu, prosíme, zašlete je 707070977/5500.
 • Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky vygenerované systémem. Najdete jej v emailovém potvrzení, které Vám bylo zasláno na Váš email.
Dobírka 
 • Zvolte si při platbě možnost uhradit zboží na Dobírku za příplatek 35 Kč
 • Zvolit ji lze u všech typů dopravy.
O We-Straw
We-straw je společnost, jejíž filosofii budete zbožňovat. Milují oddanost přírodě a umí to krásně přetransformovat do svých výrobků. Jejich cílem je nahrazovatjednorázové plastové výrobky za ekologičtější varianty. Máme od nich pro Vás zatím dva typy. Jedno jsou brčka, která jsou vyrobená ze slámy a plně nahrazují funkčnost těch plastových, které všichni (tajně doufáme) nenávidíte stejně, jako my v Bioplace a parta lidí okolo We-Straw. Druhý produkt, který od nich zkoušíme jsou vatové tyčinky z březového dřeva, které jsou velmi populární mezi make-up artisty a mají neuvěřitelnou odolnost a savost. Není divu, vždyť první použití tohoto materiálu je datováno někde okolo roku 1983 jedním skandinávským chirurgem. A tedy komu čest, tomu sláva, protože jejich výdrž je neporovnatelná s běžnými plasťáky. We-Straw je oficiální distributorem této značky. Máte to tedy přímo z první ruky. A ještě jedna věc, která nahrává We-Straw k podpoře jejich značky. Evropská unie totiž v nařízení o jednorázových plastech, které bude v platnosti od roku 2021 používání klasických plastových tyčinek zakázala. Tak se aspoň s námi můžete připravit. Až budete přemýšlet, jak správně jak se patří vybavit párty na oslavu "doplňte co slavíte", vzpomeňte si na naše megasupertruper ekologická brčka. S We-Straw uděláte  dojem i na nejnáročnější hosty. Brčka jsou jasně ekologická a podněcují k hovorům a zábavě.