Vilibaldo Odličovací tampony biobavlna (10ks)

219 

Ještě o stupeň víš k ekologii!


Vaše pleť si zaslouží dokonalé odlíčení. Využijte k němu pratelné odličovací tampónky z biobavlny a bambusových vláken. Čistě přírodní materiály garantu ... Více...

Ještě o stupeň víš k ekologii!


Vaše pleť si zaslouží dokonalé odlíčení. Využijte k němu pratelné odličovací tampónky z biobavlny a bambusových vláken. Čistě přírodní materiály garantu ... Více...

Dostupnost: 14 skladem

Katalogové číslo: VB002K Kategorie: , Štítky: ,
Značka:

Ještě o stupeň víš k ekologii!

Vaše pleť si zaslouží dokonalé odlíčení. Využijte k němu pratelné odličovací tampónky z biobavlny a bambusových vláken. Čistě přírodní materiály garantují vaší pleti jemnost a šetrnost. Používají se stejně jako běžné odličovací tampónky a před dalším použitím je jednoduše vyperete v pračce. Aby se během praní nepoztrácely, patří k nim síťka, ve které zboží dostanete.

Hmotnost0.05 kg

Složení

  1. vrstva 100 % Biobavlna, 2. vrstva 25 % Biobavlna / 75 % Bambus

Údržba

Doporučená teplota praní je 60 °C. Při praní nepoužívejte aviváž a prostředky na bázi chlóru. Tampónky chemicky nečistěte a nežehlete.

Provedení sítěk se může lišit od uvedených fotografií v závislosti na dostupnosti síťovin.

O značce

Vilibaldo je česká zakázková módní značka, která přináší od roku 2013 nové nápady pro ekologicky udržitelné domácnosti. V její nabídce najdete pratelné odličovací tamponky, které jsou hitem posledních let. Ale v čem se ty od Vilibalda liší od ostatních na trhu? Předně jsou nejjemnější a tak heboučké, jako žádné jiné. Jsou větší, než standardní jednorázový vatový tampon, takže odlíčení je rychlejší. A skvěle se vyperou. My v bioplace jsme společně s Vilibaldem posunuli hranice udržitelného a ohleduplného života  ještě o fous dál a na trh přinášíme jedinečné pratelné odličovací žínky. Tento unikátní produkt nikde jinde nenajdete. Značka Vilibaldo má duši a její koncept a filozofie jsou nám velice blízké. Při výběru látky klade majitelka Kateřina Vtípilová velký důraz na její složení, ale i způsob zpracování a minimalizaci odpadu. Katka jako vystudovaná chemička, bývají projektová manažerka moc dobře ví, co dělá. Ví, že minimalizovat chemii v našich životech je ta správná cesta. Proto tak úzkostně dbá na výběr materiálu výrobků, ale hledí i na složení obalu. Produkty jsou vyrobeny většinou z následujícího materiálu - 1. vrstva je 100% biobavlna, 2. vrstva je kombinace biobavlny, bambusu a případně i konopí nebo lnu. Výrobky Vilibaldo balí do znovupoužitelného obalu. Tamponky obdržet v pratelné síťce a žínky jsou zabalené jednoduše v papíru. Plasty u Vilibalda vážně nehledejte!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vilibaldo Odličovací tampony biobavlna (10ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • odličovací tampony
  • přírodní tampony na odlíčení
  • odličovací tampony
  • odličovací tampony