Bioplace Povlečení z biobavlny na polštář (1ks)

489 

Povlečení z biobavlny pro krásné a zdravé spaní. Bio bavlněný popelín je vhodný jako hypoalergenní látka na ložní prádlo. Tento popelín má podobu velmi jemně žebrované bavlněné tkaniny s plátnovou ... Více...

Povlečení z biobavlny pro krásné a zdravé spaní. Bio bavlněný popelín je vhodný jako hypoalergenní látka na ložní prádlo. Tento popelín má podobu velmi jemně žebrované bavlněné tkaniny s plátnovou ... Více...

Dostupnost: 1 skladem

Katalogové číslo: BP041K Kategorie: ,
Značka:

Povlečení z biobavlny pro krásné a zdravé spaní. Bio bavlněný popelín je vhodný jako hypoalergenní látka na ložní prádlo. Tento popelín má podobu velmi jemně žebrované bavlněné tkaniny s plátnovou vazbou. Látka se vyznačuje snadnou údržbou, praní je dostatečné na 40°C a perfektně se žehlí.

  • Látky z bio bavlny jsou měkké a příjemné na nošení. Jsou prodyšné, trvanlivé a vyznačují se snadnou údržbou.

Látka, ze které jsou naše povlečení vyrobené, má certifikát Global Organic Textile Standard (GOTS).

Proč chceme, aby naše povlečení z biobavlny mělo GOTS

GOTS je mezinárodně uznávaným standardem, který se používá pro ekologický a sociální řetězec zpracování textilií. Přitom se GOTS soustředí nejen na trvale udržitelnou výrobu, ale stanovuje navíc toho přísná pravidla a směrnice pro všechny provozy v řetězci tvorby hodnot. Díky štítku GOTS si může být zákazník jistý, že produkt byl vyroben se sociální a ekologickou odpovědností.

K dosažení tohoto cíle definuje GOTS ekologická a sociální kritéria, ke kterým se podniky musí zavázat. Používání vláken z biologického pěstitelství, vyloučení toxických látek a látek škodlivých pro životní prostředí a zavedení minimální mzdy, to je jen malý výňatek ze zavazujících kritérií GOTS. Aby se dodržování standardů zaručilo, musí se všechny podniky, náležející k řetězci tvorby hodnot, podrobit každoročně kontrole přímo na místě, kterou provádí nezávislé zkušební instituce s akreditací GOTS. Zejména u pochybných případů dochází k neohlášeným kontrolám, a pokud nejsou kritéria dále splňována, ztrácí společnost s okamžitou platností svou certifikaci. Podrobnější informace naleznete na oficiálních stránkách GOTS.

 

Rozměry a obsah balení

1ks povlečení obsahuje sadu na dvojlůžko:

  • 1x povlak na polštář 50 x 60 cm

 

Důležité! Povlečení ušijeme na zakázku, na skladě vždy držíme maximálně jeden kus. Nechceme vyrábět produkty na sklad, ale produkty k používání. Pokud budete chtít více kusů, neváhejte je objednat, ale prosím, počítejte s výrobou cca 4 týdny. Děkujeme moc za pochopení.

O značce

Bioplace je mladá svěží značka, která přináší radost a energii nejen do vaší koupelny, ale rovnou do celého života. Za značkou stojíme my, tedy Lenka a Marián. Značka bioplace i eshop bioplace.cz je náš nový životní směr. Děláme to, co je ve světě přírodní kosmetiky cool. Pečlivě připravujeme všechny naše výrobky a neakceptujeme žádné výjimky. Naším cílem je vyrábět pouze kvalitní produkty pro udržitelnou domácnost. Děláme jich pouze pár na sklad, netvoříme zásoby, netvoříme zbytečný odpad. Pojďte s námi prozkoumat kvalitní produkty, které zlepší Váš život a jednoduše zmírní Vaši ekologickou stopu. Náš sortiment se skládá výhradně z produktů udržitelného rozvoje. Moc rádi také využíváme moderní a tolik skloňovaný termín upcycling. To znamená, že se snažíme vytvořit nový produkt k novému používání z produktů, jejichž životní cesta už z různých důvodů skončila.

Složení

100% bio bavlna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bioplace Povlečení z biobavlny na polštář (1ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Bioplace Vonná svíčka ze sójového vosku Jasmín - POVZBUZENÍ
  • Tekutý prací gel s vůní levandule
  • Vonná svíčka ze sójového vosku Fialka
  • Aviváž s vůní levandule