Bioplace Plátěná taška s ruční výšivkou (42x38cm)

99 

Plátěná taška s motivem Drama queen green


Plátěná taška vznikla zhmotněním jednoho tajného přání o ekologické, hezké tašce s dobrým původ


em. Plátěné tašky od ... Více...

Plátěná taška s motivem Drama queen green


Plátěná taška vznikla zhmotněním jednoho tajného přání o ekologické, hezké tašce s dobrým původ


em. Plátěné tašky od ... Více...

Dostupnost: 4 skladem

Katalogové číslo: BP008K Kategorie: , Štítek:
Značka:

Plátěná taška s motivem Drama queen green

Plátěná taška vznikla zhmotněním jednoho tajného přání o ekologické, hezké tašce s dobrým původem. Plátěné tašky od Bioplace jsou vyrobeny v upcycling modelu, tedy znovu používáme materiály a látky, které byly původně něčím jiným a už nejsou na původní účel využívány. V případě plátěných tašek od Bioplace se jednalo o prostěradla.

Tašky šijeme s láskou, ale nejsme žádné profesionální švadlenky, tak nám případně odpusťte, když nebudou přesně jako z fabriky. Ale jejich šitím podporujeme myšlenku neplýtvání, a chceme ukázat, jak se dá elegantně využít materiál, aniž by se musel vyhodit.

Plátěná taška od Bioplace má ruční výšivku z bavlněného provázku. Žádné potisky, žádné plasty. Hezky pěkně poctivá ruční práce.

Na skladě jich máme pár, protože nechceme vytvářet zbytečné zboží. Tašku si však můžete objednat vždy, i když nebudou na skladě. My Vám ji následně ušijeme přímo na míru. Budete mít jistotu, že máte čerstvý kousek, který neležel na skladě několik dní.

Použití: Normálně tam nahažte, co se tam vejde. Testovali jsme nosnost, unese to i meganákup z farmářských trhů.

Rozměry: 42x38cm

 

Hmotnost0.15 kg

Složení

100% upcyklovaná taška vyrobená z poctivých plátěných prostěradel. Výšivka je 100% bavlna

O značce

Bioplace je mladá svěží značka, která přináší radost a energii nejen do vaší koupelny, ale rovnou do celého života. Za značkou stojíme my, tedy Lenka a Marián. Značka bioplace i eshop bioplace.cz je náš nový životní směr. Děláme to, co je ve světě přírodní kosmetiky cool. Pečlivě připravujeme všechny naše výrobky a neakceptujeme žádné výjimky. Naším cílem je vyrábět pouze kvalitní produkty pro udržitelnou domácnost. Děláme jich pouze pár na sklad, netvoříme zásoby, netvoříme zbytečný odpad. Pojďte s námi prozkoumat kvalitní produkty, které zlepší Váš život a jednoduše zmírní Vaši ekologickou stopu. Náš sortiment se skládá výhradně z produktů udržitelného rozvoje. Moc rádi také využíváme moderní a tolik skloňovaný termín upcycling. To znamená, že se snažíme vytvořit nový produkt k novému používání z produktů, jejichž životní cesta už z různých důvodů skončila.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bioplace Plátěná taška s ruční výšivkou (42x38cm)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…

  • Vonná svíčka ze sójového vosku Fialka
  • Látkové sáčky na potraviny z 100% biobavlny